×ورودثبت‌نامثبت‌نام متخصص

اینکارنت چگونه کار می‌کند؟

پروژه‌های شخصی خود را با موفقیت انجام دهید.

به ما بگویید به چه خدمتی نیاز دارید، ما شما را برای انجام پروژه‌هایتان به بهترین متخصصان وصل می‌کنیم.

به چند سؤال ساده برای خدمت مورد نظرتان پاسخ دهید. پاسخ‌های دقیقتان، به متخصصان کمک می‌کند تا خواسته‌ی شما را بهتر درک کنند و تخمین دقیق‌تری از قیمت ارائه دهند.

ما سخت تلاش می‌کنیم تا درخواست‌های ایجادشده را به متخصصان مناسب برسانیم و جزئیات درخواست‌ها را با متخصصان محلی باتجربه‌ای که می‌توانند پروژه‌ی شما را تکمیل کنند، به اشتراک بگذاریم.

برای جلوگیری از هرگونه مزاحمت و ارسال هرزنامه، ایمیل و شماره‌ی شما را خصوصی نگه می‌داریم.

دریافت پیشنهادها

مقایسه و بررسی پیشنهادها و پروفایل‌ها

در عرض چند ساعت پس از ثبت پروژه، متخصصانِ علاقه‌مند و در دسترس، برای شما پیشنهادهای سفارشی ارسال می‌کنند. هر پیشنهاد شامل موارد زیر است:

  • • قیمت پیشنهادی
  • • پیام خصوصی و سفارشی
  • • اطلاعات تماس
  • • پروفایل تجاری
  • • نظرات کاربران دیگر

متخصصان هنگامی که بخواهند از طریق اینکارنت به شما پیشنهادی سفارشی ارسال کنند باید هزینه‌ای اندک پرداخت نمایند. مهم‌تر از هزینه‌ای که برای ارسال پیشنهادشان پرداخت کرده‌اند، زمانی است که با صبر و دقت برای بررسی درخواستِ شما و تخمینِ قیمت صرف می‌کنند. پس، از شما می‌خواهیم که به همه‌ی سؤالات با دقت پاسخ دهید و به‌ سختیِ کار و وقت آن‌ها احترام بگذارید.

استخدام حرفه‌ای‌ مناسب

متخصصان را به‌طور مستقیم استخدام کنید و به آن‌ها در اینکارنت امتیاز دهید.

دریافت پیشنهاد انجام کار از طرف متخصصان به این معنا نیست که اینکارنت آن‌ها را تأیید یا توصیه می‌کند، اما آن‌ها علاقه‌مند، در دسترس، و قادر به انجام کار موردنظر شما بوده‌اند.

اگر نیاز به اطلاعات بیشتری دارید، با متخصصان تماس بگیرید یا پیام ارسال کنید.

هنگامی که آماده بودید، فرد باتجربه و با قیمت مناسب را برای کار خود استخدام کنید.

لطفاً پس از پایان کار، در مورد متخصصان نظر و به آن‌ها امتیاز دهید. دیگران همانند شما برای تصمیم‌گیری به نظرات کارفرمایان قبلی متکی هستند. تجربه‌ی خوب یا بد، و نظرات مثبت یا منفی شما برای ما و کاربران دیگر ارزش‌مند است، و آن‌ها را بدون هیچ تغییری در اینکارنت قرار می‌دهیم.

توجه کنید که اینکارنت فقط محلی برای آشنا شدن با انجام‌دهندگان کار است. همان‌طور که هیچ کارمزدی از انجام پروژه‌ها دریافت نمی‌کنیم تا هزینه‌های انجام کارها را بالا نبرده باشیم، دخالتی نیز در تعیین قیمت، توافق نهایی و شیوه‌ی پرداخت هزینه‌ها نخواهیم داشت.

کار از محکم‌کاری عیب نمی‌کند!

نظرات کاربران قبلی و امتیاز متخصصان در اینکارنت معیار بسیار خوبی برای تصمیم‌گیری و اعتماد است. با این ‌حال، در بیشتر پروژه‌ها تهیه‌ی یک قرارداد کاری دوطرفه بین شما و متخصص، که در آن جزئیات پروژه، شیوه‌ی انجام کار و نحوه‌ی پرداخت‌ها نوشته شده باشد، تجربه‌ی مطمئن‌تری برای شما خواهد ساخت.