×ورودثبت‌نامثبت‌نام متخصص

اجاره ون

خودتان یاد بگیرید یا کار را به یک متخصص سفارش دهید.

اجاره ون

خودتان یاد بگیرید یا کار را به یک متخصص سفارش دهید.

درباره‌ اجاره ون

وقتی یکی از شرکت‌های مطرح خارجی قصدسفربه ایران را دارد و مهندسان بالارتبه‌ی خود را برای بازدید یا هم‌کاری در پروژه‌ها می‌فرستد، یا مثلاً ازسازمان‌ مللیایونسکوبرای هم‌کاری‌های همه‌جانبه به ایران سفر می‌کنند، باید تسهیلات ویژه‌ای برای مهمانان آماده شود. یکی از این موارد اجاره ون‌ با راننده و تشریفاتی برای ترانسفر از فرودگاهیا گشت‌های شهری است. در واقع به‌جای استفاده از اتومبیل‌های شهری کوچک، می‌توان با اجاره ون هایس یا  ون‌ یک تشریفاتی علاوه‌ بر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، استقبال مناسبی را از مهمانان ترتیب داد.  

البته کرایه ون تنها به موارد بالا محدود نمی‌شود. اغلبراهنمایان توربرای راحتی گردش‌گران خارجیکه تعدادشان زیاد نباشد، ون‌های مجهز و راحتی را کرایه می‌کنند. گاهی برای راحتی مهمانانی که از شهرهای دیگر به خانه‌هایمان می‌آیند هم ممکن است به فکراجاره ون با راننده و حتی اجاره ون بدون راننده بیفتیم و به‌وسیله‌ی یک ون هایس یا اجاره ون دلیکا یا تاکسی ون دربستی از تمامی امکان توریستی شهر، دیدن کنیم.  

یکی از موارد مهم در کرایه‌ ون دربستی این است که می‌توان هر نوع ماشین اعم از ون دلیکا، ون هایس، ون تاکسی و غیره را می‌توان با راننده یا بدون راننده درخواست کرد. مسلماً اگر راننده‌ی ون همراه‌ با شما باشد، هزینه‌ی بیش‌تری را متقبل می‌شوید، اما دیگر نیازی به مدارک و هزینه‌های پیش‌پرداخت (در صورت خسارتدیدن ون) نیست و خیلی راحت می‌توانید تمام وقت و تمرکز خود را به مهمانان اختصاص دهید. از طرف دیگر مدت زمان کرایه‌ ون هم مهم است. حتماً قبل از اقدام به کرایه ون با مهمانان خود هماهنگ باشید تا مدت زمان مشخصی را به شرکت‌های کرایه‌ ون اعلام کنید.  

در اینکارنت شما می‌توانید بهترین و معتبرترین راننده‌ها یا شرکت‌های کرایه ون دربستی را پیدا کنید و حتی قبل از اجاره ون با راننده یا اجاره ون بدون راننده بامشاورهگرفتن از هزینه‌های خود بکاهید. 

مهارت‌های مورد نیاز شرکت اجاره‌ ون

مهارت‌های مورد نیاز یک شرکت اجاره ون با راننده و بدون راننده شامل موارد زیر می‌شود: 

 • در اختیار داشتن و کرایه ون دربستی در مدل‌های متفاوت تاکسی ون، ون تشریفاتی، ون هیوندایی، ون هایس، ون دلیکا؛

 • در اختیار داشتن تیم راننده با ماشین ون برای اجاره ون با راننده که حداقل دارای گواهی‌نامه‌ی پایه‌ی دو رانندگی باشند و در رانندگی خودرو ون مهارت و تجربه‌ی کافی داشته باشند؛ 

 • مسؤولیت‌پذیری، اخلاق‌مداری و توانایی جلب اعتماد مسافران؛

 • تسلط به نقشه‌ی شهری و آشنایی با کلیه‌ی مسیرهای میان‌بر جهت مسیریابی سریع برای راننده ون؛ 

 • تسلط به رانندگی در جاده‌های برون‌شهری. 

تحصیلات مرتبط با اجاره ون

شرکت‌های کرایه ون دربستی  ممکن است از یکی از راه‌های زیر به این مهارت‌ها دست پیدا کرده باشند:

 • افراد و مؤسسات اجاره ون با راننده و اجاره ون بدون راننده، به تحصیلات ویژه‌ای نیاز ندارند. تنها لازم است که مدیرعامل شرکت‌های اجاره‌ی خودرو، حداقل مدرک لیسانس را داشته باشند؛

 • داشتن حداقل گواهی‌نامه‌ی پایه 2 برای راننده ون و تسلط به رانندگی با انواع خودرو ون مثل ون هیوندایی، ون تویوتا، ون دلیکا و ون تشریفاتی مانند ون بنز؛

وظایف مورد انتظار از شرکت اجاره‌ ون

احتمالاً برخی از وظایف زیر را از شرکت اجاره ون با راننده و بدون راننده انتظار دارید: 

 • در اختیار گذاشتن انواع خودروی ون با توجه به درخواست متقاضی، مثل خودرو ون دلیکا، ون هیوندایی، ون هایس، ون تاکسی و غیره؛ 

 • معرفی راننده‌ ون در صورت درخواست مشتری، ( ممکن است راننده از طرف مؤسسه، اداره، شرکت یا مکان خاصی در اختیار مشتری گذاشته شود)؛

 • در اختیار گذاشتن خودرو ون، هم‌‌چنین معرفی و استخدام راننده ون جهت سرویس مدارس، سازمان‌ها و ادارات؛ 

 • حضور به‌موقع ون با راننده یا تحویل به موقع ون بدون راننده طبق برنامه‌ی کاری تعیین‌شده؛ 

 • به عهده گرفتن مسؤولیت آسیب‌های احتمالی ناشی از بی‌دقتی راننده ون و پرداخت خسارت.

 • سرویس و تعمیر ادواری خودروهای ون.

معیارهای تأثیرگذار بر قیمت اجاره ون

موارد زیر در قیمت پیش‌نهادی شرکت اجاره ون با راننده و بدون راننده تأثیرگذار است: 

 • سال ساخت و مدل ون: هرچه ون مدل بالاتر و مجهزتر باشد، این امکان وجود دارد که هزینه‌ی اجاره‌ ون بالاتر برود، مثلاً قیمت کرایه ون هایس از اجاره ون دلیکا بیش‌تر است.

 • مدت زمان کرایه ون: هرچه مدت زمان اجاره‌ ون بیش‌تر باشد، هزینه‌‌ی پیشنهادی شرکت کرایه ون بالاتر خواهد رفت؛ 

 • محل استفاده از ون: این که ون در سفرهای شهری استفاده می‌شود یا برای سفرهای جاده‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد در قیمت پیش‌نهادی نهایی شرکت اجاره ون اثرگذار است؛

 • اجاره ون بدون راننده یا با راننده: با راننده یا بدون راننده بودن ون نیز بر قیمت نهایی اثرگذار است. عموماً اجاره ون با راننده مستلزم پرداخت هزینه‌ی بیشتری است؛

 • ظرفیت مسافر خودروی ون: ون‌های کم‌ظرفیت که عموماً برای سفرهای ویژه VIP مورد استفاده قرار می‌گیرند از هزینه‌ی اجاره‌ی بالاتری نسبت به ون‌های عادی با ظرفیت بیش‌تر مانند ون دلیکا برخوردارند. البته این موضوع یک قانون همیشگی نیست و به نوع و مدل ون نیز وابسته است. 

نکته‌ها و هشدارها

 • هنگام کرایه‌ ون، مدارکی جهت ضمانت  از شما دریافت می‌کنند. حتماْ‌ رسید آن‌ها را دریافت کنید.
 • بند‌های قرارداد اجاره ون را به‌دقت مطالعه کنید، و مشاخصت ون موردنظرتان را با آن‌جه در قرارداد ذکر شده تطبیق دهید.

 • حتماْ از شرکت اجاره ون در مورد شرایط اضطراری مثل خرابی یا سانحه سؤال کنید.

 • پیش از تحویل، خودرو را از نظر ظاهری و فنی کاملاً بررسی کنید. برای اطمینان بیش‌تر می‌توانید از یک کارشناس خودرو کمک بگیرید.

 • اگر اجاره ون بدون مد نظر شماست، در ابتدا کمی با خودرو مدارا کرده و با احتیاط بیش‌تری برانید تا با کارکرد آن بیش‌تر آشنا شوید.

 • اگر از بین حرفه‌ای‌های اینکارنت شرکت کرایه ون را پیدا می‌کنید، حتماً از مطابقت هویت راننده یا نماینده‌ی آن شرکت با عکس و مشخصات نمایه‌اش در سایت مطمئن شوید. 

ثبت رایگان سفارش شرکت اجاره‌ ون

شما می‌توانید در صورت نیاز از طریق اینکارنت یک متخصص برای انجام پروژه‌ی مورد نظر خود استخدام کنید. بدین منظور، اینکارنت با طرح چند سؤال سعی بر آن دارد که تعریف پروژه‌ها در چهارچوب استاندارد و بر اساس معیارهای تاثیرگذار صورت گیرد. در صورت صبوری و پاسخ دقیق به سؤالات، شانس بیشتری برای دریافت پیشنهاد از طرف مناسبترین متخصص‌ها خواهید داشت.

ثبت نام به عنوان شرکت اجاره‌ ون

شما می‌توانید در صورت داشتن هر تخصصی، آن را با دیگران به اشتراک بگذارید، و در صورت نیاز، کسب‌وکار خود را به‌صورت آن‌لاین گسترش دهید.

اینکارنت چگونه کار می‌کند؟

برای مشتریان:اینکارنت، به‌سرعت و راحتی شما را به متخصصان حرفه‌ای معرفی می‌کند تا کارهایی که از پس‌شان بر نمی‌آیید را به آ‌ن‌ها بسپارید. بعد از ثبت‌نام در سایت، می‌توانید در قسمت جست‌وجو، کلمه‌ی کلیدی مربوط به پروژه‌ی مورد نظر خود را وارد کنید. اینکارنت صفحه‌ی اطلاعات و ثبت سفارش مربوط به آن تخصص را در اختیار شما قرار دهد.

slogan-description-picture
slogan-description-picture
slogan-description-picture

برای متخصصان:با ثبت‌نام در اینکارنت می‌توانید مشتریان را به خود جذب کنید و تخصص خود، محدوده‌ی جغرافیایی، زمان دردسترس بودن و پروژه‌هایی که قادر به انجام‌شان هستید را تعریف کنید. پروفایل اینکارنتی شما به‌عنوان رزومه‌ی شما عمل می‌کند و نظرات مثبت کاربران، شانس شما را برای دریافت پروژه‌های بیش‌تر، بالا خواهد برد.

slogan-description-picture
slogan-description-picture
slogan-description-picture"