×ورودثبت‌نامثبت‌نام متخصص

پیک موتوری

خودتان یاد بگیرید یا کار را به یک متخصص سفارش دهید.

پیک موتوری

خودتان یاد بگیرید یا کار را به یک متخصص سفارش دهید.

درباره‌ پیک موتوری

اگر در شهرهای بزرگ و شلوغ زندگی کرده باشید، متوجه می‌شوید که یکی از بهترین راه‌های حمل‌ونقل (زمانی که تنها هستید و کودکی لباس شما را برای خرید بستنی نمی‌کشد)، موتور است. حالا چه خودتان در حال نقل باشید و چه بسته‌‌‌ای که می‌خواهید سریعاً از این سر شهر به آن سر حمل شود، همگی با موتور در کم‌ترین زمان ممکن، جابه‌جا می‌شوند. پیک‌های موتوری دقیقاً در پاسخ به نیاز حمل‌ونقل سریع خرده‌بار شهری‌ ایجاد شده‌اند. علاوه‌ بر سرعت و دقتی که پیک‌های موتوری در جابه‌جایی‌ها دارند، امروزه در دست‌رس بودن آن‌ها، از مزایای فوق‌العاده‌ی این نوع حمل‌ونقل است.

پیک‌های موتوری را می‌توانید به‌راحتی به‌صورت آن‌لاین استخدام کنید. محدودیت مکانی و زمانی این پیک‌ها با توجه به پیوندی که با سامانه‌ها‌ی اینترنتی دارند، از بین رفته است. در نتیجه برای این‌که در کم‌ترین زمان ممکن بسته و خرده‌بار یا خود را به مقصد مورد نظرتان برسانید، کافی‌ست با اینکارنت همراه شوید و درخواست خود را این‌جا ثبت کنید.

مهارت‌های مورد نیاز پیک موتوری

مهارت‌های مورد نیاز یک پیک موتوری شامل موارد زیر می‌شود:

 • داشتن گواهی‌نامه‌ی موتور سیکلت؛

 • مهارت در رانندگی با موتور؛

 • امانت‌داری، مسؤولیت‌پذیری، اخلاق‌مداری و توانایی جلب اعتماد مشتری؛

 • تسلط به نقشه‌ی شهری و آشنایی با کلیه‌ی مسیرهای میان‌بر جهت مسیریابی سریع.

تحصیلات مرتبط با پیک موتوری

یک راننده‌ی پیک موتوری ممکن است فارغ‌التحصیل رشته‌های دانشگاهی باشد یا تحصیلات خاصی نداشته باشد، اما در هر صورت باید دارای گواهی‌نامه‌ی رانندگی با موتور باشد.

وظایف مورد انتظار از پیک موتوری

احتمالاً برخی از وظایف زیر را از یک پیک موتوری حرفه‌ای انتظار دارید:

 • رساندن بسته‌ی مورد نظر در سریع‌ترین زمان ممکن به مقصد؛

 • تحویل بسته‌ به شخص مورد نظر و گرفتن رسید تحویل؛

 • به عهده گرفتن مسئولیت آسیب­های احتمالی که ناشی از بی‌­دقتی راننده و پرداخت خسارت؛

 • حضور به موقع جهت تحویل بسته‌ی مورد نظر مشتری؛

 • بیمه کردن بار از مبدأ تا مقصد.

 

معیارهای تأثیرگذار بر قیمت پیک موتوری

موارد زیر در قیمت پیش‌نهادی پیک موتوری حرفه‌ای تاثیرگذار است:

 • نوع بار از نظر جنس، حجم و قیمت، هرچه میزان و حجم بار بیشتر باشد قیمت پیش‌نهادی بالاتر است، هرچه جنس بار مورد حمل آسیب‌پذیرتر باشد احتمالاً قیمت پیش‌نهادی بالاتر است؛

 • مسافت مبدأ و مقصد، هرچه مسافت مبدأ و مقصد بیشتر باشد، قیمت پیش‌نهادی بالاتر است؛

 • زمان تحویل بسته و انجام سفارش، روزهای هفته و ساعات شبانه روز در قیمت خدمات پیک موتوری تأثیر دارند، به‌طوری‌که در روزهای تعطیل و ساعات غیرکاری هزینه‌ی پیک بالاتر است.

نکته‌ها و هشدارها

 • اگر از حرفه‌ای‌های اینکارنت پیک موتوری استخدام می‌کنید، حتماً تقاضای ارائه کارت شناسایی کنید و از مطابقت آن با مشخصات نمایه‌اش در سایت مطمئن شوید.

ثبت رایگان سفارش پیک موتوری

شما می‌توانید در صورت نیاز از طریق اینکارنت یک متخصص برای انجام پروژه‌ی مورد نظر خود استخدام کنید. بدین منظور، اینکارنت با طرح چند سؤال سعی بر آن دارد که تعریف پروژه‌ها در چهارچوب استاندارد و بر اساس معیارهای تاثیرگذار صورت گیرد. در صورت صبوری و پاسخ دقیق به سؤالات، شانس بیشتری برای دریافت پیشنهاد از طرف مناسبترین متخصص‌ها خواهید داشت.

ثبت نام به عنوان پیک موتوری

شما می‌توانید در صورت داشتن هر تخصصی، آن را با دیگران به اشتراک بگذارید، و در صورت نیاز، کسب‌وکار خود را به‌صورت آن‌لاین گسترش دهید.

اینکارنت چگونه کار می‌کند؟

برای مشتریان:اینکارنت، به‌سرعت و راحتی شما را به متخصصان حرفه‌ای معرفی می‌کند تا کارهایی که از پس‌شان بر نمی‌آیید را به آ‌ن‌ها بسپارید. بعد از ثبت‌نام در سایت، می‌توانید در قسمت جست‌وجو، کلمه‌ی کلیدی مربوط به پروژه‌ی مورد نظر خود را وارد کنید. اینکارنت صفحه‌ی اطلاعات و ثبت سفارش مربوط به آن تخصص را در اختیار شما قرار دهد.

slogan-description-picture
slogan-description-picture
slogan-description-picture

برای متخصصان:با ثبت‌نام در اینکارنت می‌توانید مشتریان را به خود جذب کنید و تخصص خود، محدوده‌ی جغرافیایی، زمان دردسترس بودن و پروژه‌هایی که قادر به انجام‌شان هستید را تعریف کنید. پروفایل اینکارنتی شما به‌عنوان رزومه‌ی شما عمل می‌کند و نظرات مثبت کاربران، شانس شما را برای دریافت پروژه‌های بیش‌تر، بالا خواهد برد.

slogan-description-picture
slogan-description-picture
slogan-description-picture"