×ورودثبت‌نامثبت‌نام متخصص

کرایه اتوبوس

خودتان یاد بگیرید یا کار را به یک متخصص سفارش دهید.

کرایه اتوبوس

خودتان یاد بگیرید یا کار را به یک متخصص سفارش دهید.

درباره‌ کرایه اتوبوس

پارسال بهار که دسته‌جمعی رفته بودید زیارت را خاطرتان هست؟

سفرهای دسته‌جمعی و با تعداد زیاد آشنایان و دوستان، همیشه از رؤیاها و فانتزی‌های بسیاری از ما بوده است: سفر با اتوبوس پر از 30-40 نفر از افراد خانواده یا دوستان، با سروصدا و شادی و دست و سوت و... [غیره]، که مسیر را حتی از مقصد سفر هم لذت‌بخش‌تر و پرخاطره‌تر می‌کند. حالا اگر راننده‌ی اتوبوس هم علاوه بر مهارت در رانندگی، آدم باحال و معاشرتی‌ای باشد که هم به شما احساس امنیت را منتقل کند و هم در خوش‌گذرانی‌ها شما را همراهی کند و لذت سفر را چندبرابر کند که دیگر چه بهتر!

البته سفرهای دسته‌جمعی با اتوبوس همیشه هم همراه با لذت و شادمانی نیستند. گاهی اوقات پیش می‌آید برای مناسبت‌های غم‌انگیز مانند فوت و تشییع‌جنازه یا رفتن به مجلس ختم یک فرد از فامیل یا آشنایان هم «وسیله‌ی ایاب و ذهاب مهیاست» که این وسیله‌ی ایاب و ذهاب هم معمولاً به دلیل تعداد زیاد حاضران در مجلس، اتوبوس است.

کرایه‌ی اتوبوس دربستی چه برای سفر شادی باشد یا سفرهای ناشاد، چه درون‌شهری باشد چه برون‌شهری و جاده‌ای، یکی از سرویس‌هایی است که عموماً طرف‌داران زیادی دارد و مورد استقبال فراوان است. از سوی دیگر، همه‌ی ما می‌دانیم که یکی از دلایل اصلی مرگ‌ومیر در ایران تصادفات جاده‌ای‌ست که متأسفانه اتوبوس‌ها هم بین وسایط نقلیه تقریباً بیش‌ترین سهم را در این زمینه دارند. به همین علت، در زمان انتخاب و مذاکره با شرکت یا فرد اجاره‌دهنده‌ی اتوبوس علاوه بر امکانات و تجهیزات رفاهی، باید حساسیت بسیار زیادی هم روی سلامت اتوبوس از یک سو، و سلامت جسمی و روانی راننده، و مهارت‌های رانندگی او از سوی دیگر وجود داشته باشد.

در اینکارنت شما می‌توانید بهترین و معتبرترین این شرکت‌ها را پیدا کنید و حتی قبل از کرایه اتوبوس بدون راننده یا اجاره اتوبوس با راننده با مشاوره گرفتن از متخصصان، از هزینه‌های خود بکاهید.

مهارت‌های مورد نیاز راننده اتوبوس

مهارت‌های مورد نیاز یک فرد یا شرکت اجاره‌دهنده‌ی اتوبوس شامل موارد زیر می‌شود:

 • در اختیار داشتن خودروهای اتوبوس در مدل‌های متفاوت؛

 • در اختیار داشتن تیم رانندگان خودروی اتوبوس که دارای گواهی‌نامه‌ی پایه‌ی دو رانندگی باشند؛

 • مهارت در رانندگی با اتوبوس؛

 • مسؤولیت‌پذیری، اخلاق‌مداری و توانایی جلب اعتماد مسافران؛

 • تسلط به نقشه‌ی شهری و آشنایی با کلیه‌ی مسیرهای میان‌بر جهت مسیریابی سریع؛

 • تسلط به رانندگی در جاده‌های برون‌شهری.

تحصیلات مرتبط با کرایه اتوبوس

 • افراد و مؤسساتی که اتوبوس را در اختیار افراد قرار می‌دهند، به تحصیلات ویژه‌ای نیاز ندارند. تنها لازم است که مدیرعامل شرکت‌های اجاره‌ی خودرو، حداقل مدرک لیسانس را داشته باشند؛

 • رانندگان اتوبوس باید حتماً گواهی‌نامه‌ی پایه‌یک و گواهی معتبر عدم‌اعتیاد داشته باشند.

وظایف مورد انتظار از راننده اتوبوس

احتمالاً برخی از وظایف زیر را از فرد یا شرکت کرایه‌دهنده‌ی اتوبوس انتظار دارید:

 • در اختیار گذاشتن اتوبوس مناسب با توجه به شرایط متقاضی؛

 • معرفی راننده‌ی اتوبوس در صورت درخواست مشتری (که ممکن است از طرف مؤسسه، اداره، شرکت یا مکان خاصی در اختیار راننده گذاشته شود)؛

 • حضور به‌موقع در محل مسافران جهت سوار کردن آن‌ها طبق برنامه‌ی کاری تعیین شده؛

 • به عهده گرفتن مسؤولیت آسیب­‌های احتمالی ناشی از بی‌­دقتی راننده و پرداخت خسارت.

معیارهای تأثیرگذار بر قیمت کرایه اتوبوس

موارد زیر در قیمت پیش‌نهادی شرکت کرایه‌دهنده‌ی اتوبوس تأثیرگذار است:

 • سطح شرکت تولیدکننده‌ی اتوبوس: هرچه سطح شرکت تولیدکننده‌ بالاتر باشد قیمت کرایه‌ی اتوبوس بیشتر است؛

 • سال ساخت و مدل اتوبوس: هرچه مدل اتوبوس بالاتر باشد، هزینه‌ی اجاره‌ی آن هم احتمالاً بالاتر می‌رود؛

 • مدت زمان اجاره‌ی اتوبوس: هرچه مدت زمان اجاره‌ی اتوبوس بیش‌تر باشد، طبیعتاً هزینه‌ی اجاره بالاتر خواهد رفت؛

 • محل استفاده از اتوبوس: این که اتوبوس در سفرهای شهری مورد استفاده قرار می‌گیرد یا برای سفری جاده‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد در قیمت نهایی اثرگذار است؛

 • راننده: با راننده و یا بدون راننده بودن اتوبوس نیز بر قیمت نهایی اثرگذار است. عموماً اجاره‌ی اتوبوس با راننده مستلزم پرداخت هزینه‌ی بیشتری است؛

 • ظرفیت مسافر خودروی اتوبوس: اتوبوس‌های کم‌ظرفیت که عموماً برای سفرهای ویژه VIP مورد استفاده قرار می‌گیرند از هزینه‌ی اجاره‌ی بالاتری نسبت به اتوبوس‌های عادی با ظرفیت بالاتر برخوردارند، البته این موضوع یک قانون همیشگی نیست و به نوع و مدل اتوبوس نیز وابسته است.

نکته‌ها و هشدارها

 • اگر از بین حرفه‌ای‌های اینکارنت راننده یا شرکت اجاره‌دهنده‌ی اتوبوس استخدام می‌کنید، حتماً از مطابقت هویت راننده و/یا نماینده‌ی آن شرکت با عکس و مشخصات نمایه‌اش در سایت مطمئن شوید.

ثبت رایگان سفارش راننده اتوبوس

شما می‌توانید در صورت نیاز از طریق اینکارنت یک متخصص برای انجام پروژه‌ی مورد نظر خود استخدام کنید. بدین منظور، اینکارنت با طرح چند سؤال سعی بر آن دارد که تعریف پروژه‌ها در چهارچوب استاندارد و بر اساس معیارهای تاثیرگذار صورت گیرد. در صورت صبوری و پاسخ دقیق به سؤالات، شانس بیشتری برای دریافت پیشنهاد از طرف مناسبترین متخصص‌ها خواهید داشت.

ثبت نام به عنوان راننده اتوبوس

شما می‌توانید در صورت داشتن هر تخصصی، آن را با دیگران به اشتراک بگذارید، و در صورت نیاز، کسب‌وکار خود را به‌صورت آن‌لاین گسترش دهید.

اینکارنت چگونه کار می‌کند؟

برای مشتریان:اینکارنت، به‌سرعت و راحتی شما را به متخصصان حرفه‌ای معرفی می‌کند تا کارهایی که از پس‌شان بر نمی‌آیید را به آ‌ن‌ها بسپارید. بعد از ثبت‌نام در سایت، می‌توانید در قسمت جست‌وجو، کلمه‌ی کلیدی مربوط به پروژه‌ی مورد نظر خود را وارد کنید. اینکارنت صفحه‌ی اطلاعات و ثبت سفارش مربوط به آن تخصص را در اختیار شما قرار دهد.

slogan-description-picture
slogan-description-picture
slogan-description-picture

برای متخصصان:با ثبت‌نام در اینکارنت می‌توانید مشتریان را به خود جذب کنید و تخصص خود، محدوده‌ی جغرافیایی، زمان دردسترس بودن و پروژه‌هایی که قادر به انجام‌شان هستید را تعریف کنید. پروفایل اینکارنتی شما به‌عنوان رزومه‌ی شما عمل می‌کند و نظرات مثبت کاربران، شانس شما را برای دریافت پروژه‌های بیش‌تر، بالا خواهد برد.

slogan-description-picture
slogan-description-picture
slogan-description-picture"