×ورودثبت‌نامثبت‌نام متخصص

گیفت مراسم عروسی

خودتان یاد بگیرید یا کار را به یک متخصص سفارش دهید.

گیفت مراسم عروسی

خودتان یاد بگیرید یا کار را به یک متخصص سفارش دهید.

درباره‌ گیفت مراسم عروسی

اگر کشوی دراور میز آرایش یا کشوی میز تلوزیون شما هم مملو از نقل و نبات و گیفت‌های عروسی است و درست نمی‌دانید این گیفت‌ها را بگذارید در خانه تکانی امسال دور بریزید یا سال دیگر،  پس حتماً شما هم به حیاتی بودن این هدایا پی برده‌اید! اما واقعیت این است که هدیه دادن یا همان گیفتی که در مراسم جشن عروسی به مهمانان داده می‌‌‌شود، رسم قشنگی است. هر عروس و دامادی علاقه دارند در این شب -که یکی از مهم‌ترین تاریخ‌های زندگی‌شان می‌شود- به نوعی از بودن و همراهی دوستان و آشنایان‌شان تشکر کنند.

اغلب این هدایا به دلیل تعداد زیادشان، در اندازه‌های کوچکی تهیه می‌شوند و خوش‌بختانه محدودیتی در انتخاب مواد و متریال مورد استفاده در تزئین گیفت عروسی وجود ندارد. هر ترکیب خاطره‌انگیز و زیبایی می‌تواند به یک گیفت عروسی خاص تبدیل شود. این روزها عموماً از پارچه‌های کتانی، حاشیه‌های سفید و زیبا و حتی گاهی از شمع، مهره و یا باکس‌های شیشه‌ای جدید و جذاب استفاده می‌شود. مثلاً اگر کارآیی این هدایا خیلی برای‌تان اهمیت داشته باشد، می‌توانید به‌جای اشیا بی‌جان، از گل‌دان‌های نقلی کاکتوس‌ یا کتاب‌های جیبی جان‌دار‌ شعر و غزلیات استفاده کنید.

مسلماً یکی از موارد مهم در انتخاب گیفت‌های عروسی، هزینه‌ی کلی آن‌هاست. این‌جاست که اگر از متخصصان ساخت و طراحی گیفت‌های عروسی کمک بگیرید، می‌توانید دامنه‌ی وسیعی از مدل‌ها، مواد و متریال متنوع، نمونه‌های ساخته شده و هم‌چنین حدود هزینه‌ی کل هدایا را بدانید و راحت‌تر تصمیم‌گیری کنید.

اینکارنت می‌تواند به شما کمک کند تا با حرفه‌ای‌های طراحی و ساخت انواع گیفت مراسم آشنا شوید، درخواست خود را با آن‌ها در میان بگذارید.

مهارت‌های مورد نیاز طراح و سازنده‌ی گیفت عروسی

مهارت‌های مورد نیاز یک متخصص گیفت مراسم عروسی شامل موارد زیر می‌شود:

 • آشنایی با انواع گیفت‌های عروسی؛

 • آشنایی با اصول طراحی و ساخت گیفت‌های عروسی؛

 • شناخت و استفاده صحیح مواد اولیه در ساخت گیفت‌های عروسی؛

 • آشنایی با ابزار و ترکیب‌بندی رنگ‌ها؛

 • مهارت‌های صنایع دستی؛

 • مهارت‌های گل‌آرایی و سفره‌آرایی.

تحصیلات مرتبط با گیفت مراسم عروسی

متخصصان ساخت گیفت‌های عروسی ممکن است از راه‌های زیر به این مهارت‌ها دست پیدا کرده باشند:

 • فارغ‌التحصیلان رشته‌های هنر و صنایع دستی؛

 • فارغ‌التحصیلان دوره‌های چند ماهه آموزش ساخت انواع هدیه و یا صنایع دستی و سفره‌آرایی از مراکز فنی حرفه‌ایی و موسسه‌های غیردولتی؛

 • فارغ‌التحصیلان کارگاه‌های مخصوص ساخت صنایع دستی و تزئینی و سفره‌آرایی از مؤسسات آزاد معتبر داخلی و بین‌المللی؛

 • کارآموزی و کسب تجربه در کنار اساتید برجسته این حرفه.

وظایف مورد انتظار از طراح و سازنده‌ی گیفت عروسی

احتمالاً برخی از وظایف زیر را از یک متخصص گیفت‌های عروسی انتظار دارید:

 • ارائه نکات لازم مربوط به انتخاب وسائل تزئینی، اندازه و تعداد آن به مشتریان؛

 • ارائه نمونه کار و یا نمونه عکس از انواع گیفت‌های طراحی و ساخته شده‌ی پیشین؛

 • برآورد دقیق هزینه‌ها از مواد اولیه و ابزار مورد استفاده؛

 • مدیریت زمان و تحویل به موقع سفارش‌ها.

معیارهای تأثیرگذار بر قیمت گیفت مراسم عروسی

موارد زیر بر قیمت پیش‌نهادی یک طراح و سازنده گیفت مراسم عروسی تأثیرگذار است:

 • تعداد گیفت‌های مراسم:هرچه تعداد سفارش‌ها بیش‌تر باشد هزینه‌ی کلی گیفت‌ها بیش‌تر می‌شود. گرچه با افزایش تعداد سفارشات ممکن است قیمت واحد، بسته به توافق کاهش پیدا کند؛

 • نوع مواد اولیه مورد نیاز:نوع وکیفیت مواد اولیه‌ای که برای ساخت انواع گیفت مورد استفاده قرار می‌گیرد بر قیمت آن اثرگذار است؛

 • ابعاد، ظرافت و جزئیات ساخت:هرچهگیفت مورد نظر شما دارای ظرافت و جزئیات بیش‌تری باشد، زمان بیش‌تری برای تهیه آن صرف می‌شود و در نتیجه در افزایش قیمت آن تاثیرگذار است؛

 • محدوده‌ی جغرافیایی: ممکن است در شهرهای مختلف سطح قیمت برای تهیه‌ی گیفت‌های مراسم عروسی متفاوت باشد؛

 • حمل و نقل:در صورتی که هزینه‌ی حمل‌ونقل گیفت‌ها به محل را تیم متخصص تقبل نکند، هزینه بر قرارداد افزوده می‌شود؛

 • ایده‌پردازی یا طراحی برای ساخت:اگر سازنده علاوه بر ساختمجبور به طراحیگیفت مورد نظر شما باشد ممکن است قیمت بالاتری پیشنهاد دهد.

نکته‌ها و هشدارها

 • اگر از بین حرفه‌ای‌های اینکارنت یک متخصص گیفت عروسی استخدام می‌کنید، حتماً از مطابقت هویت او با عکس و مشخصات نمایه‌اش در سایت مطمئن شوید.

ثبت رایگان سفارش طراح و سازنده‌ی گیفت عروسی

شما می‌توانید در صورت نیاز از طریق اینکارنت یک متخصص برای انجام پروژه‌ی مورد نظر خود استخدام کنید. بدین منظور، اینکارنت با طرح چند سؤال سعی بر آن دارد که تعریف پروژه‌ها در چهارچوب استاندارد و بر اساس معیارهای تاثیرگذار صورت گیرد. در صورت صبوری و پاسخ دقیق به سؤالات، شانس بیشتری برای دریافت پیشنهاد از طرف مناسبترین متخصص‌ها خواهید داشت.

ثبت نام به عنوان طراح و سازنده‌ی گیفت عروسی

شما می‌توانید در صورت داشتن هر تخصصی، آن را با دیگران به اشتراک بگذارید، و در صورت نیاز، کسب‌وکار خود را به‌صورت آن‌لاین گسترش دهید.

اینکارنت چگونه کار می‌کند؟

برای مشتریان:اینکارنت، به‌سرعت و راحتی شما را به متخصصان حرفه‌ای معرفی می‌کند تا کارهایی که از پس‌شان بر نمی‌آیید را به آ‌ن‌ها بسپارید. بعد از ثبت‌نام در سایت، می‌توانید در قسمت جست‌وجو، کلمه‌ی کلیدی مربوط به پروژه‌ی مورد نظر خود را وارد کنید. اینکارنت صفحه‌ی اطلاعات و ثبت سفارش مربوط به آن تخصص را در اختیار شما قرار دهد.

slogan-description-picture
slogan-description-picture
slogan-description-picture

برای متخصصان:با ثبت‌نام در اینکارنت می‌توانید مشتریان را به خود جذب کنید و تخصص خود، محدوده‌ی جغرافیایی، زمان دردسترس بودن و پروژه‌هایی که قادر به انجام‌شان هستید را تعریف کنید. پروفایل اینکارنتی شما به‌عنوان رزومه‌ی شما عمل می‌کند و نظرات مثبت کاربران، شانس شما را برای دریافت پروژه‌های بیش‌تر، بالا خواهد برد.

slogan-description-picture
slogan-description-picture
slogan-description-picture"