×ورودثبت‌نامثبت‌نام متخصص

آموزش زبان کودک

خودتان یاد بگیرید یا کار را به یک متخصص سفارش دهید.

آموزش زبان کودک

خودتان یاد بگیرید یا کار را به یک متخصص سفارش دهید.

درباره‌ آموزش زبان کودک

ممکن است خیلی از شمایی که امروز فکر می‌کنید به زبان علاقه ندارید یا دیگر یادگیری آن برای‌تان دیر شده است، اگر از کودکی به دنبال آن رفته بودید، اکنون این مهارت برا‌ی‌تان آب خوردن بود و در آن احساس ضعف نمی‌کردید. بارها و بارها پدر و مادرانی را می‌بینیم که نگران این هستند که از زمان یادگیری زبان فرزندشان نگذرد و همواره به دنبال آموزشگاه‌ها و معلمانی می‌گردند که فرزندشان را به یادگیری زبان علاقه‌مند کرده و از ادامه‌ی آن زده نکند. البته که آن‌ها به واقعیت مهمی توجه دارند، چرا که کودکان باید در همان سنی که از بالاترین هوش زبانی برخوردارند، به فراگیری زبان بپردازند و در غیر این صورت ممکن است دیگر برای‌شان این کار دشوار و در برخی موارد غیرممکن شود.

معلمان و مربیان آموزش زبان کودک، با مهارت‌های خاص و متناسب برخورد با کودکان و هم‌چنین با بهره‌مندی از دانش روان‌شناختی کودکان، مهارت‌های زبان را به کودک شما آموزش می‌دهند. هم‌چنین با استفاده از وسائل کمک آموزشی زبان را در قالب بازی‌ها و شعر و سرگرمی برای آن‌ها لذت‌بخش و آن‌ها را به یادگیری هرجه بیش‌تر تشویق می‌کنند. یک مربی زبان کودک، بسته به توانایی‌های خود و مهارت‌های اولیه‌ی کودکان به آن‌ها کمک می‌کند تا مهارت‌های چهارگانه‌ی زبان انگلیسی (صحبت کردن، درک مطلب از راه شنیدن، نوشتن و درک مطلب از راه خواندن) را به دست آوردند.

اگر به‌ دنبال مربیان حرفه‌ای برای آموزش زبان به کودک‌تان هستید، از اینکارنت آشنای شماست. 

مهارت‌های مورد نیاز مدرس قلم زن

مهارت‌های مورد نیاز یک مدرس زبان کودک شامل موارد زیر می‌شود:

 • تسلط به چهار مهارتِ صحبت کردن، نوشتن، درک مطلب از راه شنیدن و درک مطلب از راه خواندن (writing -speaking- listening-reading)؛

 • ارزیابی صحیح روند یادگیری کودک زبان‌آموز، به معنی گرفتن امتحان استاندارد و نمره‌دهی درست؛

 • دانش کافی و به‌روز در مورد روش‌ها و تکنیک‌های آموزش زبان؛

 • تدریس سطوح مختلف زبان انگلیسی به کودکان؛

 • فن بیان مطلوب و توانایی انتقال درست مفاهیم؛

 • مدیریت جلسات کلاس‌.

تحصیلات مرتبط با آموزش زبان کودک

مدرسان زبان کودک ممکن است از یکی از راه‌های زیر به این مهارت‌ها دست پیدا کرده باشند:

 • فارغ‌التحصیل مقاطع کاردانی و بالاتر در یکی از رشته‌ها یا زیرشاخه‌ها‌‌ی زبان انگلیسی (آموزش زبان انگلیسی، زبان و ادبیات انگلیسی، و مترجمی زبان انگلیسی

 • فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی و بالاتر در رشته‌ی زبان‌شناسی؛

 • ممکن است فارغ‌التحصیل رشته‌ی دیگری باشند، اما پس از اتمام دوره‌های آموزش زبان در مؤسسات معتبر و یا شرکت در کلاس‌های TTC)دوره‌های آموزش مدرس) توانایی تدریس زبان را داشته باشند.

 

وظایف مورد انتظار از مدرس قلم زن

احتمالاً برخی از وظایف زیر را از یک مدرس زبان کودک انتظار دارید:

 • تدریس هریک از مهارت‌‌های زبانی (writing -speaking- listening- reading) هم‌زمان یا به‌تنهایی، بر اساس نیاز زبان‌آموز؛

 • ارائه‌ی مطالب مفید برای یادگیری بهتر زبان انگلیسی؛

 • استفاده از ابزارهای مناسب (کتاب، جزوه، فیلم، فایل‌های صوتی و موارد مشابه)؛

 • ارائه‌ی اطلاعات کامل از کل دوره، مدت‌زمان آن، و سرفصل­ دروس؛

 • معرفی کتاب‌ها، جزوات و منابع موردنیاز هنرجو در روند آموزش؛

 • تنظیم تقویم کاری متناسب با برنامه‌ی هنرآموز.

معیارهای تأثیرگذار بر قیمت آموزش زبان کودک

موارد زیر بر قیمت پیشنهادی مدرس زبان کودک تأثیرگذار است:

 • مدت‌زمان هر جلسه: هرچه مدت زمان کلاس بیش‌تر باشد، هزینه طبیعتاً بالاتر است، اما ممکن است منجر به برگزاری تعداد جلسات کم‌تری شود که در بلندمدت می‌تواند به‌صرفه‌تر باشد؛

 • تخصص مدرس: مدرس در یک حوزه‌‌ی مشخص فعالیت کرده‌؛ مثلاً تنها در حوزه‌ی کودکان کار کرده و به تبحر و شهرت رسیده است و به‌طبع قیمت پیشنهادی بالاتری دارد؛

 • سطح دانش و تجربه‌ی مدرس: سابقه‌ی کاری مدرس در قیمت پیشنهادی تأثیر دارد؛

 • نوع دوره: این‌که دوره‌ی عمومی آموزش زبان باشد یا یک دوره‌ی ویژه‌، ممکن است قیمت اقزایش یا کاهش پیدا کند؛

 • محل تدریس: این که مدرس پیش زبان‌آموز می‌رود یا از زبان‌آموز میزبانی می‌کند و یا کلاس را به صورت آنلاین برگزار می‌کند بر میزان هزینه تأثیرگذار است؛ مثلاً اگر کلاس‌ها در محل زبان‌آموز برگزار شود معمولاً گران‌تر از حالتی‌‌ست که زبانآموز به محل مدرس می‌رود. کلاس‌های آنلاین هم اغلب اگر برای مدرس موجب صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌ی رفت‌وآمد شود ارزان‌تر خواهند بود؛

 • نوع کلاس: کلاس‌های کاملاً خصوصی، نیمه‌خصوصی یا عمومی قیمت‌های متفاوتی دارند. طبیعتاً هرچه تعداد زبان‌آموزان در کلاس بیش‌تر باشد هزینه‌ی کمتری بر عهده‌ی هرکدام خواهد بود؛ گرچه ممکن است با بیش‌تر شدن تعداد، کیفیت آموزش کاهش پیدا کند؛

 • محدوده‌ی جغرافیایی: ممکن است در شهرهای مختلف قیمت‌ها متفاوت باشند.

نکته‌ها و هشدارها

 • کشورهای انگلیسی زبان دنیا لهجه‌های مختلفی دارند و از نظر واژگان و دستور زبان هم تا حدودی با هم متفاوت هستند. اگر این موضوع برای شما اهمیت دارد، بهتر است از ابتدا مدرسان یا آموزشگاه‌هایی را انتخاب کنید که از کتاب‌ها و شیوه‌های آموزشی هم‌خوان با هدف شما استفاده می‌کنند.
 • برای یادگیری مؤثر و ماندگار زبان تنها شرکت کردن در کلاس‌های تئوری، و به خاطر سپردن واژگان کافی نیست. از مدرس خود بخواهید، فیلم‌ها و موسیقی‌های متناسب با سطح‌ کودک‌تان را به شما معرفی کند.
 • اگر از بین حرفه‌ای‌های اینکارنت مدرس زبان کودک استخدام می‌کنید، حتماً از مطابقت هویت او با عکس و مشخصات نمایه‌اش در سایت مطمئن شوید.

 

ثبت رایگان سفارش مدرس قلم زن

شما می‌توانید در صورت نیاز از طریق اینکارنت یک متخصص برای انجام پروژه‌ی مورد نظر خود استخدام کنید. بدین منظور، اینکارنت با طرح چند سؤال سعی بر آن دارد که تعریف پروژه‌ها در چهارچوب استاندارد و بر اساس معیارهای تاثیرگذار صورت گیرد. در صورت صبوری و پاسخ دقیق به سؤالات، شانس بیشتری برای دریافت پیشنهاد از طرف مناسبترین متخصص‌ها خواهید داشت.

ثبت نام به عنوان مدرس قلم زن

شما می‌توانید در صورت داشتن هر تخصصی، آن را با دیگران به اشتراک بگذارید، و در صورت نیاز، کسب‌وکار خود را به‌صورت آن‌لاین گسترش دهید.

واژگان کلیدی

تعریف نشده است.

اینکارنت چگونه کار می‌کند؟

برای مشتریان:اینکارنت، به‌سرعت و راحتی شما را به متخصصان حرفه‌ای معرفی می‌کند تا کارهایی که از پس‌شان بر نمی‌آیید را به آ‌ن‌ها بسپارید. بعد از ثبت‌نام در سایت، می‌توانید در قسمت جست‌وجو، کلمه‌ی کلیدی مربوط به پروژه‌ی مورد نظر خود را وارد کنید. اینکارنت صفحه‌ی اطلاعات و ثبت سفارش مربوط به آن تخصص را در اختیار شما قرار دهد.

slogan-description-picture
slogan-description-picture
slogan-description-picture

برای متخصصان:با ثبت‌نام در اینکارنت می‌توانید مشتریان را به خود جذب کنید و تخصص خود، محدوده‌ی جغرافیایی، زمان دردسترس بودن و پروژه‌هایی که قادر به انجام‌شان هستید را تعریف کنید. پروفایل اینکارنتی شما به‌عنوان رزومه‌ی شما عمل می‌کند و نظرات مثبت کاربران، شانس شما را برای دریافت پروژه‌های بیش‌تر، بالا خواهد برد.

slogan-description-picture
slogan-description-picture
slogan-description-picture"