×ورودثبت‌نامثبت‌نام متخصص

آموزش نقاشی روی پارچه

خودتان یاد بگیرید یا کار را به یک متخصص سفارش دهید.

آموزش نقاشی روی پارچه

خودتان یاد بگیرید یا کار را به یک متخصص سفارش دهید.

درباره‌ آموزش نقاشی روی پارچه

همیشه چیزهایی را که با دست خودمان درست می‌کنیم، از اهمیت و ارزش بیش‌تری برای‌مان برخوردارند. خیلی اوقات پیش می‌آید که دوست داریم تزئینات محیط اطراف‌مان را مطابق با سلیقه‌ی خودمان طراحی کنیم و خودمان دست‌به‌کار ساخت آن‌ها شویم. تصور کنید کوسن‌های مبل‌تان با پارچه‌ای بسیار ساده دوخته شده‌اند و می‌خواهید کمی آن‌ها را از سادگی در بیاورید و آن‌ها رانقاشیکنید. حتی ممکن است علاقه داشته باشید که وسائل‌تان طرح و نشانی منحصربه‌فرد از خود شما داشته باشد. هیچ‌کدام از این‌ها سخت نیستند، فقط کافی‌ست یک مربی حرفه‌ای نقاشی روی پارچه پیدا کنید و کمی پشتکار به خرج دهید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن همه‌ی این کارها را خودتان به راحتی بتوانید انجام دهید.

مربی طراحی روی پارچه به شما کمک می‌کند تا با انواع پارچه‌ها، جنس و کاربرد آن‌ها آشنا شوید، ترکیب‌بندی و ساخت رنگ‌های مخصوص روی پارچه را یاد بگیرید، اصول طراحی و اتود روی پارچه را تمرین کنید و در نهایت بتوانید یکطراحیبی‌نقص، زیبا، منحصربه‌فرد و تمیز ارائه دهید. درست است که در ارائه‌ی هر کار هنری‌، ایده‌پردازی، استعداد و خلاقیت حرف اول را می‌زنند، اما به خاطر داشته باشید که یک مربی حرفه‌ای می‌تواند در روند پیش‌رفت شما تأثیر بسزایی داشته باشد. ممکن است تعداد متخصصان این حوزه این حوزه محدود باشد و شما برای پیدا کردن یک مربی خوب دچار سردرگمی شوید.

برای پیدا کردن یک متخصص و مربینقاشی روی پارچه، اینکارنت آشنای شماست. در اینکارنت می‌توانید بهترین متخصصان نقاشی روی پارچه را پیدا کنید، سوابق‌شان را بررسی کنید و نیازتان را به آن‌ها بگویید.

مهارت‌های مورد نیاز مربی نقاشی روی پارچه

مهارت‌های مورد نیاز یک مربی نقاشی روی پارچه‌ی حرفه‌ای شامل موارد زیر می‌شود:

 • آشنایی با انواع پارچه‌ها و توانایی شناختن جنس آن‌ها؛

 • شناخت کامل انواع رنگ‌ها؛

 • شناخت کامل مواد اولیه پارچه‌ها و رنگ‌ها؛

 • شناخت انواع ابزارهای مربوط به نقاشی روی پارچه؛

 • تسلط کامل به ابزار نقاشی؛

 • تسلط و توانایی طراحی و نقاشی روی پارچه.

تحصیلات مرتبط با آموزش نقاشی روی پارچه

مربیان نقاشی روی پارچه ممکن است از یکی از راه‌های زیر به این مهارت‌ها دست پیدا کرده باشند:

 • یک مربی نقاشی روی پارچه معمولاً با کسب تجربه نزد استاد‌کاران و دوره‌های کار با ابزارهای مربوطه به این تخصص دست می‌یابد. اما فارغ‌التحصیلان رشته‌های گرافیک پتانسیل بهتری برای موفقیت در این حرفه دارند.

وظایف مورد انتظار از مربی نقاشی روی پارچه

برخی از انتظاراتی که می‌توانید از یک مربی نقاشی روی پارچه‌ی حرفه‌ای داشته باشید:

 • ارائه‌ی آموزش در خصوص انواع رنگ‌ها؛

 • آموزش انواع جنس‌های پارچه‌های موجود در بازار و کاربرد آن‌ها؛

 • آموزش برآورد قیمت با توجه به نوع رنگ و زمان کار؛

 • آموزش طراحی روی پارچه؛

 • آموزش انواع طراحی و اتود روی پارچه؛

 • آموزش دقت و ظرافت در اجرای جزئیات طرح.

معیارهای تأثیرگذار بر قیمت آموزش نقاشی روی پارچه

موارد زیر در قیمت پیشنهادی مربی نقاشی روی پارچه تأثیرگذار است:

 • مدت‌زمان هر جلسه: هرچه مدت زمان کلاس بیش‌تر باشد، هزینه طبیعتاً بالاتر است، اما ممکن است منجر به برگزاری تعداد جلسات کم‌تری شود که در بلندمدت می‌تواند به‌صرفه‌تر باشد؛

 • تخصص مربی: مربی در یک حوزه‌‌ی مشخص فعالیت کرده‌ و با توجه به آن ممکن است هزینه متفاوت باشد؛

 • سطح دانش و تجربه‌ی مربی: سابقه‌ی کاری مربی در قیمت پیشنهادی تأثیر دارد؛ هرچه مربی باتجربه‌تر و بادانش‌تر باشد معمولاً تقاضای بیش‌تری برای گرفتن کلاس با او وجود دارد، و در نتیجه احتمالاً قیمت کلاس‌های او هم بالاتر خواهد بود؛

 • محل تدریس: این که مربی پیش آموزنده می‌رود یا از آموزنده میزبانی می‌کند و یا کلاس را به صورت آنلاین برگزار می‌کند بر میزان هزینه تأثیرگذار است؛ مثلاً اگر کلاس‌ها در محل آموزنده برگزار شود معمولاً گران‌تر از حالتی‌‌ست که آموزنده به محل مربی می‌رود. کلاس‌های آنلاین هم اغلب اگر برای مربی موجب صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌ی رفت‌وآمد شود ارزان‌تر خواهند بود؛

 • نوع کلاس: کلاس‌های کاملاً خصوصی، نیمه‌خصوصی یا عمومی قیمت‌های متفاوتی دارند. طبیعتاً هرچه تعداد شاگردان در کلاس بیش‌تر باشد هزینه‌ی کمتری بر عهده‌ی هرکدام خواهد بود؛ گرچه ممکن است با بیش‌تر شدن تعداد، کیفیت آموزش کاهش پیدا کند؛

 • نوع دوره: این‌که دوره‌ی عمومی یا مثلاً دوره‌ی تخصصی نقاشی روی چوب را می‌خواهید‌ ممکن است قیمت افزایش یا کاهش یابد؛

 • محدوده‌ی جغرافیایی: ممکن است در شهرهای مختلف قیمت‌ها متفاوت باشند.

نکته‌ها و هشدارها

 • اگر از بین حرفه‌ای‌های اینکارنت مربی نقاشی روی پارچه استخدام می‌کنید، حتماً از مطابقت هویت او با عکس و مشخصات نمایه‌اش در سایت مطمئن شوید.

ثبت رایگان سفارش مربی نقاشی روی پارچه

شما می‌توانید در صورت نیاز از طریق اینکارنت یک متخصص برای انجام پروژه‌ی مورد نظر خود استخدام کنید. بدین منظور، اینکارنت با طرح چند سؤال سعی بر آن دارد که تعریف پروژه‌ها در چهارچوب استاندارد و بر اساس معیارهای تاثیرگذار صورت گیرد. در صورت صبوری و پاسخ دقیق به سؤالات، شانس بیشتری برای دریافت پیشنهاد از طرف مناسبترین متخصص‌ها خواهید داشت.

ثبت نام به عنوان مربی نقاشی روی پارچه

شما می‌توانید در صورت داشتن هر تخصصی، آن را با دیگران به اشتراک بگذارید، و در صورت نیاز، کسب‌وکار خود را به‌صورت آن‌لاین گسترش دهید.

واژگان کلیدی

تعریف نشده است.

اینکارنت چگونه کار می‌کند؟

برای مشتریان:اینکارنت، به‌سرعت و راحتی شما را به متخصصان حرفه‌ای معرفی می‌کند تا کارهایی که از پس‌شان بر نمی‌آیید را به آ‌ن‌ها بسپارید. بعد از ثبت‌نام در سایت، می‌توانید در قسمت جست‌وجو، کلمه‌ی کلیدی مربوط به پروژه‌ی مورد نظر خود را وارد کنید. اینکارنت صفحه‌ی اطلاعات و ثبت سفارش مربوط به آن تخصص را در اختیار شما قرار دهد.

slogan-description-picture
slogan-description-picture
slogan-description-picture

برای متخصصان:با ثبت‌نام در اینکارنت می‌توانید مشتریان را به خود جذب کنید و تخصص خود، محدوده‌ی جغرافیایی، زمان دردسترس بودن و پروژه‌هایی که قادر به انجام‌شان هستید را تعریف کنید. پروفایل اینکارنتی شما به‌عنوان رزومه‌ی شما عمل می‌کند و نظرات مثبت کاربران، شانس شما را برای دریافت پروژه‌های بیش‌تر، بالا خواهد برد.

slogan-description-picture
slogan-description-picture
slogan-description-picture"