×ورودثبت‌نامثبت‌نام متخصص

آموزش زبان اسپانیایی

خودتان یاد بگیرید یا کار را به یک متخصص سفارش دهید.

آموزش زبان اسپانیایی

خودتان یاد بگیرید یا کار را به یک متخصص سفارش دهید.

درباره‌ آموزش زبان اسپانیایی

زبان اسپانیایی شما را به یاد چه چیزهایی می‌اندازد؟ به یاد آهنگ زیبای جمله‌ها، و ریتم جذاب تلفظ کلمات آن؟ لباس‌های جذاب و پر زرق‌وبرق قدیمی مردم اسپانیا؟ داستان‌های قهرمانی و چوپانی کتاب‌های نویسندگان بزرگی مثل «میگل سروانتس»، «خورخه لوییس بورخس» و «گابریل گارسیا مارکز»؟ ماتادورها و مراسم گاوبازی در میدان پامپلونا؟ «الحمرا» و شاهکارهای معماری دیگر اسپانیا که تحت تأثیر معماری ایرانی و شرقی ساخته شده‌اند؟ گیتار و ماندولین، و سبک زیبای موسیقی فلامنکو؟ رؤیای هالیوودیِ یک‌شبه پول‌دار شدن از طریق همکاری متهورانه با کارتل‌های خلاف‌کار در آمریکای لاتین؟ دیگر چه؟

دانستن هر زبان جدید، درهای جدیدی از جهان را به روی ما باز می‌کند؛ به‌ویژه توانایی صحبت و درک زبان اسپانیایی به‌عنوان سومین زبان پرجمعیت و دومین زبان‌ بین‌المللی در سازمان ملل، شاید یکی از ضرورت‌های زندگی امروزی باشد. اسپانیایی، زبانی‌ست که به دلیل نزدیکی به زبان‌های دیگر خانواده‌ی لاتین ( ایتالیایی، فرانسه، و پرتغالی)، و جمعیت زیاد گویش‌ورانش در جنوب غربی اروپا، آمریکای لاتین و حتی شرق آسیا، نقش پررنگی در ادبیات ملل، و سیاست و اقتصاد جهانی (و صدالبته اقتصاد مواد مخدر دنیا) دارد.

برای یادگیری زبان اسپانیایی قطعاً به یک مدرس حرفه‌ای نیاز دارید. نخستین وظیفه‌ی یک مدرس زبان اسپانیایی، آموزش زبان به افرادی‌ست که زبان مادری‌شان اسپانیایی نیست. او بسته به توانایی‌های خود و مهارت‌های اولیه‌ی زبان‌آموزان به آن‌ها کمک می‌کند تا مهارت‌های چهارگانه‌ی زبان (صحبت کردن، درک مطلب از راه شنیدن، نوشتن، و درک مطلب از راه خواندن) را بدست آورده یا ارتقاء دهند.

 

مهارت‌های مورد نیاز مدرس زبان اسپانیایی

مهارت‌های مورد نیاز یک مدرس زبان اسپانیایی شامل موارد زیر می‌شود:

 • تسلط به چهار مهارتِ صحبت کردن، نوشتن، درک مطلب از راه شنیدن و درک مطلب از راه خواندن؛

 • ارزیابی صحیح روند یادگیری زبان‌آموز، به معنی گرفتن امتحان استاندارد و نمره‌دهی درست؛

 • دانش کافی و به‌روز در مورد روش‌ها و تکنیک‌های آموزش زبان؛

 • تدریس سطوح مختلف زبان اسپانیایی به رده‌های سنی متفاوت؛

 • فن بیان مطلوب و توانایی انتقال درست مفاهیم؛

 • مدیریت جلسات کلاس‌.

تحصیلات مرتبط با آموزش زبان اسپانیایی

مدرسان زبان اسپانیایی ممکن است از یکی از راه‌های زیر به این مهارت‌ها دست پیدا کرده باشند:

 • فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی زبان و ادبیات اسپانیایی؛

 • فارغ‌التحصیل مقاطع کارشناسی به بالا در رشته‌های مرتبط با زبان اسپانیایی؛

 • ممکن است فارغ‌التحصیل رشته‌ی دیگری باشند، اما پس از اتمام دوره‌های آموزش زبان اسپانیایی به‌طور خودآموز یا در کشورهای اسپانیایی‌زبان، یا در مؤسسات معتبر داخلی، توانایی تدریس زبان اسپانیایی را داشته باشند.

وظایف مورد انتظار از مدرس زبان اسپانیایی

احتمالاً برخی از وظایف زیر را از یک مدرس زبان اسپانیایی انتظار دارید:

 • تدریس هریک از مهارت‌‌های زبانی هم‌زمان یا به‌تنهایی، بر اساس نیاز زبان‌آموز؛

 • ارائه‌ی مطالب مفید برای یادگیری بهتر زبان اسپانیایی؛

 • استفاده از ابزارهای مناسب (کتاب، جزوه، فیلم، فایل‌های صوتی و موارد مشابه)؛

 • ارائه‌ی اطلاعات کامل از کل دوره، مدت‌زمان آن، و سرفصل­ دروس؛

 • تدریس دوره‌های خاص زبان اسپانیایی مرتبط با تخصص زبان‌آموز، یا آمادگی برای آزمون‌های داخلی و بین‌المللی زبان (مثل مدرک DELE و آزمون‌های CELU و CELA).

معیارهای تأثیرگذار بر قیمت آموزش زبان اسپانیایی

موارد زیر بر قیمت پیشنهادی مدرس زبان تأثیرگذار است:

 • مدت‌زمان هر جلسه: هرچه مدت زمان کلاس بیش‌تر باشد، هزینه طبیعتاً بالاتر است، اما ممکن است منجر به برگزاری تعداد جلسات کم‌تری شود که در بلندمدت می‌تواند به‌صرفه‌تر باشد؛

 • تخصص مدرس:مدرس در یک حوزه‌‌ی مشخص فعالیت کرده‌؛ مثلاً تنها در حوزه‌ی کودکان کار کرده و به تبحر و شهرت رسیده است و به‌طبع قیمت پیشنهادی بالاتری دارد؛

 • سطح دانش و تجربه‌ی مدرس:سابقه‌ی کاری مدرس در قیمت پیشنهادی تأثیر دارد؛

 • سطح زبان‌آموز و سطح دوره‌ی آموزش زبان:اگر زبان‌آموز سطوحی از آموزش زبان را گذارنده باشد و خواهان ادامه‌ی آن باشد، یا در سطوح بالای یادگیری زبان باشد و برای یادگیری مهارت خاصی نیاز به مدرس داشته باشد، هزینه‌ی آن متفاوت خواهد شد؛

 • محل تدریس: این که مدرس پیش زبان‌آموز می‌رود یا از زبان‌آموز میزبانی می‌کند و یا کلاس را به صورت آن‌لاین برگزار می‌کند بر میزان هزینه تأثیرگذار است؛ مثلاً اگر کلاس‌ها در محل زبان‌آموز برگزار شود معمولاً گران‌تر از حالتی‌‌ست که زبانآموز به محل مدرس می‌رود. کلاس‌های آن‌لاین هم اغلب اگر برای مدرس موجب صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌ی رفت‌وآمد شود ارزان‌تر خواهند بود؛

 • نوع کلاس: کلاس‌های کاملاً خصوصی، نیمه‌خصوصی یا عمومی قیمت‌های متفاوتی دارند. طبیعتاً هرچه تعداد زبان‌آموزان در کلاس بیش‌تر باشد هزینه‌ی کمتری بر عهده‌ی هرکدام خواهد بود؛ گرچه ممکن است با بیش‌تر شدن تعداد، کیفیت آموزش کاهش پیدا کند؛

 • محدوده‌ی جغرافیایی:ممکن است در شهرهای مختلف قیمت‌ها متفاوت باشند؛

 • نوع دوره: این‌که دوره‌ی عمومی آموزش زبان باشد، یک دوره‌ی ویژه‌ی تخصصی باشد، یا دوره‌ی آمادگی آزمون‌های زبان.

 

نکته‌ها و هشدارها

 • پیش از انتخاب آموزشگاه، کلاس، یا مدرس، هدفتان از آموختن زبان را دقیقاً مشخص کنید و در این باره با مدرس یا مشاور آموزشگاه حرف بزنید. مثلاً اگر یادگیری زبان اسپانیایی را برای مهاجرت تحصیلی می‌خواهید نیازهای متفاوتی نسبت به  کسی که می‌خواهد راهنمای گردش‌گران خارجی شود، یا کسی که برای کار مهاجرت می‌کند خواهید داشت.

 • برای یادگیری مؤثر و ماندگار زبان تنها شرکت کردن در کلاس‌های تئوری، و به خاطر سپردن واژگان کافی نیست. از مدرس خود بخواهید، فیلم‌ها، موسیقی‌ها، یا جلسات بحث آزاد متناسب با سطحتان را به شما معرفی کند. باید زبان دومی که یاد می‌گیرید را زندگی کنید، و با آن زبان، با مسائلی که احساساتتان را درگیر می‌کند مواجه شوید، تا خوب در ذهنتان جا بگیرد.

 • اگر از بین حرفه‌ای‌های اینکارنت مدرس زبان استخدام می‌کنید، حتماً از مطابقت هویت او با عکس و مشخصات نمایه‌اش در سایت مطمئن شوید.

ثبت رایگان سفارش مدرس زبان اسپانیایی

شما می‌توانید در صورت نیاز از طریق اینکارنت یک متخصص برای انجام پروژه‌ی مورد نظر خود استخدام کنید. بدین منظور، اینکارنت با طرح چند سؤال سعی بر آن دارد که تعریف پروژه‌ها در چهارچوب استاندارد و بر اساس معیارهای تاثیرگذار صورت گیرد. در صورت صبوری و پاسخ دقیق به سؤالات، شانس بیشتری برای دریافت پیشنهاد از طرف مناسبترین متخصص‌ها خواهید داشت.

ثبت نام به عنوان مدرس زبان اسپانیایی

شما می‌توانید در صورت داشتن هر تخصصی، آن را با دیگران به اشتراک بگذارید، و در صورت نیاز، کسب‌وکار خود را به‌صورت آن‌لاین گسترش دهید.

اینکارنت چگونه کار می‌کند؟

برای مشتریان:اینکارنت، به‌سرعت و راحتی شما را به متخصصان حرفه‌ای معرفی می‌کند تا کارهایی که از پس‌شان بر نمی‌آیید را به آ‌ن‌ها بسپارید. بعد از ثبت‌نام در سایت، می‌توانید در قسمت جست‌وجو، کلمه‌ی کلیدی مربوط به پروژه‌ی مورد نظر خود را وارد کنید. اینکارنت صفحه‌ی اطلاعات و ثبت سفارش مربوط به آن تخصص را در اختیار شما قرار دهد.

slogan-description-picture
slogan-description-picture
slogan-description-picture

برای متخصصان:با ثبت‌نام در اینکارنت می‌توانید مشتریان را به خود جذب کنید و تخصص خود، محدوده‌ی جغرافیایی، زمان دردسترس بودن و پروژه‌هایی که قادر به انجام‌شان هستید را تعریف کنید. پروفایل اینکارنتی شما به‌عنوان رزومه‌ی شما عمل می‌کند و نظرات مثبت کاربران، شانس شما را برای دریافت پروژه‌های بیش‌تر، بالا خواهد برد.

slogan-description-picture
slogan-description-picture
slogan-description-picture"