×ورودثبت‌نامثبت‌نام متخصص

ژلیش، طراحی و کاشت ناخن

خودتان یاد بگیرید یا کار را به یک متخصص سفارش دهید.

ژلیش، طراحی و کاشت ناخن

خودتان یاد بگیرید یا کار را به یک متخصص سفارش دهید.

درباره‌ ژلیش، طراحی و کاشت ناخن

شکستن ناخن‌ها همیشه با حس منزجرکننده‌ای همراه بوده است. همین الان هم اگر یکی از تجربیات دل‌خراش شکستگی هر ناخنی از دست یا پای‌تان را به ‌خاطر بیاورید، درد آن را باز در ذهن خود تجربه می‌کنید. البته برخی از ناخن‌ها ضعف و سستی‌هایی دارند که بدون هیچ‌گونه اتفاقی، آرام‌آرام شروع به شکستگی و تغییر شکل می‌کنند. گاهی هم عادت‌های غلط و تکرارشونده مثل جویدن ناخن یا جدا کردن پوست کنار ناخن‌ها، زیبایی و سلامت انگشتان را کم می‌کند. با این حال به یاری انواع و اقسام مواد و روش‌های درمانی، مراقبت از پوست وموو البته ناخن با راهکارهای متنوعی همراه شده است. البته گاهی استفاده از این راهکارها انرژی و زمان زیادی می‌برد و این‌جاست که میان‌برهای کوتاه مدت زیبایی دست، انگشتان و ناخن‌ها خیلی خوب به‌کار می‌آیند.

از جمله روش‌های زیباسازی موقت برای ناخن‌ها و پوست دست، مانیکور (و برای ناخن‌های پا، پدیکور)، ترمیم، کاشت ناخن و ژلیش ناخن است. مانیکور و پدیکور همان آرایش و پیرایش ناخن‌های دست و پاست. اغلب در این روش از انواع روغن‌ و مواد نرم‌کننده‌ی پوست هم استفاده می‌شود. علاوه بر آن، ماساژ پوست، جداکردن بافت‌های مرده دور ناخن و فرم‌دهی ناخن‌ها از موارد مهم مانیکور و پدیکور است. عموماً از مانیکور و پدیکور قبل از ژلیش و یا کاشت ناخن برای زیباسازی، پیرایش و طراحی ناخن استفاده می‌شود.

در ژلیش ناخن از ژلیش که نوعی ماده‌ی ژله مانند است استفاده می‌شود، این ماده هم‌چون انواع لاک، رنگ‌های متفاوتی دارد و تنها تفاوتش با لاک، ماندگاری آن است. در کل شاید مانیکور و پدیکور و ژلیش ناخن‌ ها طرف‌داران بیش‌تری نسبت به کاشت ناخن‌ های مصنوعی داشته باشند اما در این میان کم نیستند کسانی که از کوتاهی، فرم و حالت ناخن‌های خود ناراضی هستند و ترجیح می‌دهند برای مدت کوتاهی ناخن‌های مورد علاقه‌ی خود را داشته باشند.

در تمامی این موارد، مراجعه به ناخن کار های حرفه‌ای و متخصصان خدمات ناخن از اهمیت بسیاری برخوردار است. اینکارنت شما را با این متخصصان آشنا می‌کند تا بتوانید در کم‌ترین زمان ممکن، درخواست خود را با آن‌ها در میان بگذارید.

مهارت‌های مورد نیاز متخصص ژلیش، طراحی و کاشت ناخن

 مهارت‌های مورد نیاز یک ناخن‌ کار حرفه‌ای شامل موارد زیر است:

 • آشنایی با اصول اولیه‌ی مانیکور و پدیکور؛

 • آشنایی با تمام ابزار و وسایل مربوط به مانیکور، پدیکور، ژلیش ناخن، طراحی ناخن و کاشت ناخن؛

 • تسلط بر نحوه‌ی استفاده از وسایل و دستگاه‌های مورد نیاز در انواع خدمات مربوط به ناخن مانند کاشت ناخن؛

 • تسلط بر فن‌های مختلف مربوط به کاشت ناخن، ژلیش ناخن و غیره؛

 • آگاهی از اصول اولیه‌ی زیرسازی و مواد‌گذاری در ژلیش و کاشت ناخن؛

 • تسلط بر پروسه‌ی پیرایش و طراحی ناخن‌ها؛

 • تسلط و شناخت کافی برای استفاده از مواد مورد استفاده در ترمیم و کاشت ناخن؛

 • تسلط بر شکل‌های فرم دهی ناخن مانند فرم ناخن هلویی و غیره؛

 • آشنایی با انواع بیماری‌های پوستی مربوط به ناخن از جمله قارچ‌های پوستی.

تحصیلات مرتبط با ژلیش، طراحی و کاشت ناخن

معمولاً متخصصان ژلیش، طراحی و کاشت ناخن مهارت‌هایشان را از یکی از راه‌های زیر به دست می‌آورند:

 • فارغ‌التحصیل رشته‌های دانشگاهی «پیرایش زنانه و مردانه» و «مراقبت و زیبایی» در دو مقطع کاردانی یا کارشناسی؛

 • فارغ‌التحصیل دوره‌های آموزشی آرایش و پیرایش که در مؤسسات خصوصی و زیر نظر سازمان فنی حرفه‌ای برگزار می‌شود؛

 • فارغ‌التحصیل مقطع دیپلم کارودانش در رشته‌ی «پیرایش زنانهومردانه»؛

 • فارغ‌التحصیلان دوره‌های چند ماهه آموزش طراحی و کاشت ناخن از مراکز و مؤسسه‌های غیردولتی و آزاد معتبر داخلی و بین‌المللی.

 

وظایف مورد انتظار از متخصص ژلیش، طراحی و کاشت ناخن

احتمالاً برخی از وظایف زیر را از متخصص ژلیش، طراحی و کاشت ناخن انتظار دارید: 

 • استفاده از اصول اولیه مانیکور و پدیکور؛

 • استفاده صحیح از ابزار و وسایل مربوط به مانیکور، پدیکور و کاشت ناخن؛

 • استفاده از اصول اولیه کاشت ناخن؛

 • استفاده از مواد ضد‌قارچ قبل از آرایش و کاشت ناخن‌ ها؛

 • استفاده ازانواع  متد‌ها و طراحی‌های مد روز؛

 • ارائه نکات لازم مربوط مراقبت از ناخن‌ ها.

معیارهای تأثیرگذار بر قیمت ژلیش، طراحی و کاشت ناخن

صنف پیرایشگران و آرایشگران زنانه سالیانه تعرفه‌های مشخصی را برای انجام خدمات ناخن از طراحی تا کاشت مشخص می‌کند، اما موارد زیر نیز بر قیمت پیشنهادی طراح و متخصص کاشت ناخن تأثیرگذار است:

 • تخصص و سطح دانش متخصص ژلیش، طراحی و کاشت ناخن: میزان تخصص، تجربه‌ی کاری و میزان حرفه‌ای بودن یک طراح ناخن می‌تواند در قیمت خدماتی که به شما ارائه می‌دهد تاثیر‌گذار باشد؛ هرچه متخصص طراحی و کاشت ناخن باتجربه‌تر و متخص‌تر باشد احتمالاً به دلیل کیفیت بالاتر کارش ممکن است قیمت بالاتری به شما پیش‌نهاد دهد؛

 • نوع و کیفیت مواد مورد نیاز: نوع مواد مصرفی برای طراحی یا کاشت ناخن و میزان کیفیت و مرغوبیت آن باعث افزایش قیمت آن می‌شود؛

 • محل ارائه‌ی خدمت :این که متخصص به محل مشتری می‌رود یا مشتری در آرایشگاه و یا محل آرایشگر حضور می‌یابد، باعث افزایش یا کاهش قیمت دریافتی برای طراحی، ژلیش و کاشت ناخن می‌شود؛

 • محدوده‌‌ی جغرافیایی:ممکن است قیمت هر یک از خدمات آرایشی مانند کاشت ناخن در شهرهای مختلف، متفاوت باشد.

نکته‌ها و هشدارها

 • اگر از حرفه‌ای‌های اینکارنت ناخن کار استخدام می‌کنید، حتماً از مطابقت هویت او با عکس و مشخصات نمایه‌اش در سایت مطمئن شوید.

ثبت رایگان سفارش متخصص ژلیش، طراحی و کاشت ناخن

شما می‌توانید در صورت نیاز از طریق اینکارنت یک متخصص برای انجام پروژه‌ی مورد نظر خود استخدام کنید. بدین منظور، اینکارنت با طرح چند سؤال سعی بر آن دارد که تعریف پروژه‌ها در چهارچوب استاندارد و بر اساس معیارهای تاثیرگذار صورت گیرد. در صورت صبوری و پاسخ دقیق به سؤالات، شانس بیشتری برای دریافت پیشنهاد از طرف مناسبترین متخصص‌ها خواهید داشت.

ثبت نام به عنوان متخصص ژلیش، طراحی و کاشت ناخن

شما می‌توانید در صورت داشتن هر تخصصی، آن را با دیگران به اشتراک بگذارید، و در صورت نیاز، کسب‌وکار خود را به‌صورت آن‌لاین گسترش دهید.

اینکارنت چگونه کار می‌کند؟

برای مشتریان:اینکارنت، به‌سرعت و راحتی شما را به متخصصان حرفه‌ای معرفی می‌کند تا کارهایی که از پس‌شان بر نمی‌آیید را به آ‌ن‌ها بسپارید. بعد از ثبت‌نام در سایت، می‌توانید در قسمت جست‌وجو، کلمه‌ی کلیدی مربوط به پروژه‌ی مورد نظر خود را وارد کنید. اینکارنت صفحه‌ی اطلاعات و ثبت سفارش مربوط به آن تخصص را در اختیار شما قرار دهد.

slogan-description-picture
slogan-description-picture
slogan-description-picture

برای متخصصان:با ثبت‌نام در اینکارنت می‌توانید مشتریان را به خود جذب کنید و تخصص خود، محدوده‌ی جغرافیایی، زمان دردسترس بودن و پروژه‌هایی که قادر به انجام‌شان هستید را تعریف کنید. پروفایل اینکارنتی شما به‌عنوان رزومه‌ی شما عمل می‌کند و نظرات مثبت کاربران، شانس شما را برای دریافت پروژه‌های بیش‌تر، بالا خواهد برد.

slogan-description-picture
slogan-description-picture
slogan-description-picture"