×ورودثبت‌نامثبت‌نام متخصص

چاپ روی لیوان

خودتان یاد بگیرید یا کار را به یک متخصص سفارش دهید.

چاپ روی لیوان

خودتان یاد بگیرید یا کار را به یک متخصص سفارش دهید.

درباره‌ چاپ روی لیوان

شاید تعجب کنید که در روزگاران قدیم هم مانند امروز، علاقه به لیوان و شکل‌های عجیب و غریب آن رواج داشته و فاتحان علاقه‌ی بسیار زیادی داشتند که از جمجمه‌ی دشمن‌شان جامی ساخته و با نوشیدن از آن، یاد آن‌ها را زنده نگه دارند. خوش‌بختانه امروزه با پیش‌رفت علم و همین‌طور به ‌لطف پیدایش صنعت چاپ، این عادت دیرین با بهایی بسیار کم‌تر از جان انسان‌ها حاصل می‌شود.

لیوان‌های چاپی سرامیکی به‌دلیل راحتی چاپ و تنوع طرح‌های آن بسیار مورد استقبال قرار گرفته و طرف‌داران زیادی پیدا کرده است. لیوان سرامیکی رنگ‌ها را به بهترین شکل نمایش می‌دهد. هم‌چنین به‌ علت ساختار و نحوه‌ی تولید، چاپ این لیوان‌ها با شست‌و‌شو از بین نمی‌رود و دوام بسیار زیادی دارد. این لیوان‌ها به علت کیفیت بسیار بالا قابلیت چاپ لوگو، هر نوع عکس یا نقاشی کودک و هر نوع درجه‌ی رنگ را دارند. قیمت بسیار مناسب و مقرون‌به‌صرفه و کیفیت عالی و تضمین‌شده‌ی چاپ از مزیت‌های لیوان‎های تبلیغاتی سرامیکی می‌باشد. معمولاً لوگو در دو طرف لیوان و عکس به‌صورت کامل روی لیوان چاپ می‌شود.

برای چاپ عکس بر روی لیوان چندین روش وجود دارد:

 • شما می‌توانید از دستگاه‌های چاپ سابلیمیشن استفاده کنید چرا که این دستگاه‌ها براساس تصعید عمل می‌کنند و کیفیت بالا و وضوح بسیار عالی را در اختیار شما قرار می‌دهند.

 • چاپ به شیوه‌ی مستقیم برای شرکت‌هایی با بودجه‌ی محدود‌تر ایده‌آل است. این روش به‌ویژه برای لیوان‌های تبلیغاتی ارزان‌قیمت بسیار مناسب است. بهتر است برای طرح‌های ساده هم‌چون لوگو یا طرح‌هایی که دارای ۴ رنگ اصلی هستند از این شیوه استفاده شود. هزینه‌ی تمام‌شده با استفاده از این روش نیز بسیار پایین است.

 • شیوه‌ی انتقال عکس به لیوان، یک مرحله اضافه‌تر دارد؛ چرا که کار به‌صورت دستی انجام می‌گیرد اما این، روش دل‌خواه کسانی‌ست که به جزئیات کار حساس‌ترند. این شیوه برای لیوان‌هایی با شکل‌های مخروطی یا محدب و یا جایی‌ که متن یا طرح هنری باید در داخل لیوان قرار بگیرد بسیار مناسب‌تر است.

 • چاپ دیجیتال برای حجم زیاد و چاپ فوری لیوان، شیوه‌ی مناسبی‌ست به‌خصوص بر روی لیوان‌های چینی یا سفالی. با این حال، برای استفاده از چاپ دیجیتالی باید از نرم‌افزار‌هایی برای مدیریت عکس، تنظیم نور و غیره استفاده کرد. هزینه‌ی این شیوه به‌نسبت شیوه‌های قبل، گران‌تر است. برای یافتن متخصصان این حرفه، از اینکارنت کمک بگیرید.

مهارت‌های مورد نیاز متخصص چاپ روی لیوان و ماگ

مهارت‌های مورد نیاز یک متخصص چاپ روی لیوان شامل موارد زیر می‌شود:

تحصیلات مرتبط با چاپ روی لیوان

حرفه‌ای‌های چاپ روی لیوان ممکن است از یکی از راه‌های زیر به این مهارت‌ها دست پیدا کرده باشند:

 • فارغ‌التحصیلان رشته‌های گرافیک؛

 • کسب تجربه نزد استاد‌کاران مورد نظر؛

 • فارغ‌التحصیلان دوره‌های کار با دستگاه‌های چاپ.

وظایف مورد انتظار از متخصص چاپ روی لیوان و ماگ

احتمالاً برخی از وظایف زیر را از یک متخصص چاپ روی لیوان انتظار دارید:

 • ارائه‌ی انواع جنس‌های موجود در بازار؛

 • ارائه‌‌ی انواع شیوه‌های چاپ؛

 • تحلیل وضعیت بازار و ارائه‌ی مشاوره‌ی مطلوب؛

 • تضمین کیفیت و ماندگاری طرح‌های چاپ شده؛

 • تحویل سفارش در موعد مقرر.

معیارهای تأثیرگذار بر قیمت چاپ روی لیوان

موارد زیر در قیمت پیش‌نهادی متخصص چاپ روی لیوان تاثیرگذار است:

 • جنس لیوان: هرچه جنس لیوان مورد استفاده مرغوب‌تر باشد قیمت خرید آن بیش‌تر خواهد شد؛

 • پیچیدگی طرح: هرچه طرح درخواستی پیچیده‌تر باشد و زمان و دقت بیش‌تری مورد نیاز باشد، ممکن است بر دست‌مزد اضافه کند؛

 • نوع چاپ: نوع چاپ و دستگاه  مورد استفاده بر کیفیت کار تأثیر مستقیم دارد؛ کیفیت بالاتر می‌تواند هزینه‌ی بیش‌تری خواهد داشت؛

 • نوع رنگ: هرچه نوع رنگ مرغوب‌تر و مقاومت و ماندگاری آن بیش‌تر باشد، قیمت خرید آن توسط متخصص بالاتر خواهد بود؛

 • سابقه و تجربه‌ی چاپ‌گر: حسن سابقه و تجربه‌ی  متخصص، معمولاً باعث بالا رفتن تقاضا و سفارش از او خواهد شد و در نتیجه احتمالاً قیمت پیش‌نهادی او را بالاتر خواهد برد؛

 • حجم سفارش: احتمالاً اگر حجم سفارش بالا  باشد، تخفیف‌ روی مجموع هزینه‌ها اعمال می‌شود و هزینه‌ی هر واحد چاپ روی لیوان را پایین‌تر بیاورد؛

 • زمان تحویل: اگر برای تحویل سفارش‌تان عجله دارید و احتیاج به ضرب‌الاجل خاصی باشد، ممکن است متخصص  وادار شود که کار شما را خارج از نوبت انجام دهد و نتیجتاً مجبور شوید هزینه‌ی بیش‌تری بپردازید.

نکته‌ها و هشدارها

 • حتماً پیش از تحویل سفارش، نمونه‌ی چاپی آن‌را از متخصص بخواهید.

 • برای شست‌و‌شوی لیوان از اسفنج نرم استفاده کنید.

 • اگر از حرفه‌ای‌های اینکارنت متخصص چاپ روی لیوان استخدام می‌کنید، حتماً از مطابقت هویت او با عکس و مشخصات نمایه‌اش در سایت مطمئن شوید.

ثبت رایگان سفارش متخصص چاپ روی لیوان و ماگ

شما می‌توانید در صورت نیاز از طریق اینکارنت یک متخصص برای انجام پروژه‌ی مورد نظر خود استخدام کنید. بدین منظور، اینکارنت با طرح چند سؤال سعی بر آن دارد که تعریف پروژه‌ها در چهارچوب استاندارد و بر اساس معیارهای تاثیرگذار صورت گیرد. در صورت صبوری و پاسخ دقیق به سؤالات، شانس بیشتری برای دریافت پیشنهاد از طرف مناسبترین متخصص‌ها خواهید داشت.

ثبت نام به عنوان متخصص چاپ روی لیوان و ماگ

شما می‌توانید در صورت داشتن هر تخصصی، آن را با دیگران به اشتراک بگذارید، و در صورت نیاز، کسب‌وکار خود را به‌صورت آن‌لاین گسترش دهید.

اینکارنت چگونه کار می‌کند؟

برای مشتریان:اینکارنت، به‌سرعت و راحتی شما را به متخصصان حرفه‌ای معرفی می‌کند تا کارهایی که از پس‌شان بر نمی‌آیید را به آ‌ن‌ها بسپارید. بعد از ثبت‌نام در سایت، می‌توانید در قسمت جست‌وجو، کلمه‌ی کلیدی مربوط به پروژه‌ی مورد نظر خود را وارد کنید. اینکارنت صفحه‌ی اطلاعات و ثبت سفارش مربوط به آن تخصص را در اختیار شما قرار دهد.

slogan-description-picture
slogan-description-picture
slogan-description-picture

برای متخصصان:با ثبت‌نام در اینکارنت می‌توانید مشتریان را به خود جذب کنید و تخصص خود، محدوده‌ی جغرافیایی، زمان دردسترس بودن و پروژه‌هایی که قادر به انجام‌شان هستید را تعریف کنید. پروفایل اینکارنتی شما به‌عنوان رزومه‌ی شما عمل می‌کند و نظرات مثبت کاربران، شانس شما را برای دریافت پروژه‌های بیش‌تر، بالا خواهد برد.

slogan-description-picture
slogan-description-picture
slogan-description-picture"