×ورودثبت‌نامثبت‌نام متخصص

چاپ پد موس

خودتان یاد بگیرید یا کار را به یک متخصص سفارش دهید.

چاپ پد موس

خودتان یاد بگیرید یا کار را به یک متخصص سفارش دهید.

درباره‌ چاپ پد موس

هر کسب و کار و تجارت کوچک و بزرگی احتیاج به شکل‌دهی هویت حرفه‌ای، طراحی و برندینگ دارد که تبلیغات بخش مهم و تأثیرگذاری از این روند است، تبلیغاتی که آگاهانه و حرفه‌ای انجام گیرد، سهم به‌سزایی در موفقیت و توسعه‌ی یک کسب و کار خواهد داشت.

هدایای تبلیغاتی بخش جدایی ناپذیری از پروسه‌ی تبلیغاتی هر شرکت، شغل و کسب و کاری است، این هدایا وابسته به نوع شغل و جامعه‌ی هدف ممکن است متفاوت باشد و شامل اشیائی مثل خودکار، پد موس، سررسید و تقویم، ساعت، سرکلیدی، کیف، تی‌شرت و غیره با طراحی مخصوص به کسب و کار خاص می‌شود،  نکته‌ای که در انتخاب این هدایا باید در نظر داشته‌باشیم این است که هدیه‌‌ی ما وسیله‌ای باشد که در جامعه‌ی مشتریان یک کسب و کار، روزانه مورد استفاده قرار گیرد، و نام برند یا تجارت‌مان را به اسمی پر تکرار تبدیل کند. پد موس تبلیغاتی با طراحی دلخواه‌مان از جمله هدایایی است که روزانه در محیط‌های متفاوت استفاده می‌شود و می‌تواند در شکل‌دهی هویت حرفه‌ای و شناسایی برند ما اثرگذار باشد. اگر قصد چاپ طرح خاص خود بر روی پدموس دارید می‌توانید از حرفه‌ای‌های بخش چاپ و تبلیغات در اینکارنت کمک بگیرید.

مهارت‌های مورد نیاز متخصص چاپ پد موس

مهارت‎های مورد نیاز یک متخصص چاپ پد موس شامل موارد زیر است:

 • خلاقیت، دید هنری و زیبایی‌شناسی بصری

 • آشنایی کامل با صنعت چاپ و تجهیزات انواع چاپ دیجیتال و افست

 • آشنایی کامل با حالت‌های رنگ‌بندی RGB و CMYK و تأثیر آن در چاپ

 • مهارت در طراحی و کار بانرم‌افزارهای گرافیکی [لینک]مانند فوتوشاپ، کورل و غیره

تحصیلات مرتبط با چاپ پد موس

متخصصان چاپ روی تخته‌شاسی ممکن است از راه‎‌های زیر به این مهارت‌ها دست پیدا کرده باشند.

 • دانش‌آموختگان هنرستان‌های فنی حرفه‌ای در رشته‌ی چاپ یا گرافیک

 • فارغ‌التحصیلان دانشگاهی رشته‌ی چاپ یا گرافیک

 • طراحان و متخصصان چاپ ممکن است تحصیلات مرتبطی در این زمینه نداشته باشند، اما با گذراندن دوره‌های آموزش طراحی و کار با نرم‌افزارهای گرافیکی، یا تجربه‌ی کار در چاپ‌خانه، مهارت‌های لازم برای این کار را به دست آورده باشند.

وظایف مورد انتظار از متخصص چاپ پد موس

احتمالاً برخی از وظایف زیر را از یک متخصص چاپ روی تخته‌شاسی انتظار دارید:

 • مشاوره برای انتخاب نوع و شکل پد ‌موس

 • طراحی پد موس در صورت درخواست سفارش دهنده، وابسته به این‌که پد موس تبلیغاتی است یا برای یک شخص یا مورد خاص سفارش داده می‌شود.

 • چاپ تصویر مورد نظر بر روی موس ‌پد با ابعاد مورد نظر سفارش دهنده

 • آگاه‌سازی مشتری نسبت به انواع چاپ بر روی پد موس با نشان‌ دادن نمونه‌های از پیش چاپ شده (کاتالوگ)

 • تحویل به موقع کار طبق قرارداد

معیارهای تأثیرگذار بر قیمت چاپ پد موس

موارد زیر بر قیمت پیش‌نهادی متخصص چاپ پد موس تأثیرگذار است:

 • استاندارد ابعاد: هزینه‌ی چاپ بر روی پد موس‌های دایره‌ای و پد موس‌های مستطیلی استاندارد ازهزینه‌ی چاپ پدموس‌هایی که ابعادی غیرمتعارف دارند کم‌تر است.

 • طراحی: بعضی چاپ‌خانه‌ها وابسته به تعداد تولید پد موس هزینه‌ی طراحی پد موس را از مشتریان خود نمی‌گیرند، اما هزینه‌ی طراحی گرافیکی حرفه‌ای بسته به میزان جزئیات و پیچیدگی طرح ممکن است جدا از هزینه‌ی چاپ محاسبه ‌شود.

 • تیراژ: طبیعتاً با افزایش تعداد سفارش، هزینه‌ی کل افزایش می‌یابد، اما هزینه‌ به ازای هر واحد کاهش پیدا می‌کند.

 • رنگ‌بندی: قیمت چاپ تک‌رنگ یا دورنگ کم‌تر از چاپ با تنوع رنگی بالاست. به‌علاوه چاپ برخی رنگ‌های ساختنی، مثل طلایی، نقره‌ای، یا رنگ‌های براق، نسبت‌ به رنگ‌های معمولی هزینه‌ی بالاتری دارد.

 • زمان تحویل: اگر بخواهید کار طراحی و چاپ پدموس شما به صورت فوری و در زمانی کم‌تر از زمان معمول در بازار چاپ انجام شود، باید هزینه‌ی بیش‌تری بپردازید.

 • مکان جغرافیایی: ممکن است قیمت خدمات طراحی و چاپ در شهرهای مختلف، با هم متفاوت باشد.

نکته‌ها و هشدارها

 • اگر از بین حرفه‌ای‌های اینکارنت متخصص چاپ روی پد ماوس استخدام می‌کنید، حتماً از مطابقت هویت او با عکس و مشخصات نمایه‌اش در سایت مطمئن شوید.

ثبت رایگان سفارش متخصص چاپ پد موس

شما می‌توانید در صورت نیاز از طریق اینکارنت یک متخصص برای انجام پروژه‌ی مورد نظر خود استخدام کنید. بدین منظور، اینکارنت با طرح چند سؤال سعی بر آن دارد که تعریف پروژه‌ها در چهارچوب استاندارد و بر اساس معیارهای تاثیرگذار صورت گیرد. در صورت صبوری و پاسخ دقیق به سؤالات، شانس بیشتری برای دریافت پیشنهاد از طرف مناسبترین متخصص‌ها خواهید داشت.

ثبت نام به عنوان متخصص چاپ پد موس

شما می‌توانید در صورت داشتن هر تخصصی، آن را با دیگران به اشتراک بگذارید، و در صورت نیاز، کسب‌وکار خود را به‌صورت آن‌لاین گسترش دهید.

اینکارنت چگونه کار می‌کند؟

برای مشتریان:اینکارنت، به‌سرعت و راحتی شما را به متخصصان حرفه‌ای معرفی می‌کند تا کارهایی که از پس‌شان بر نمی‌آیید را به آ‌ن‌ها بسپارید. بعد از ثبت‌نام در سایت، می‌توانید در قسمت جست‌وجو، کلمه‌ی کلیدی مربوط به پروژه‌ی مورد نظر خود را وارد کنید. اینکارنت صفحه‌ی اطلاعات و ثبت سفارش مربوط به آن تخصص را در اختیار شما قرار دهد.

slogan-description-picture
slogan-description-picture
slogan-description-picture

برای متخصصان:با ثبت‌نام در اینکارنت می‌توانید مشتریان را به خود جذب کنید و تخصص خود، محدوده‌ی جغرافیایی، زمان دردسترس بودن و پروژه‌هایی که قادر به انجام‌شان هستید را تعریف کنید. پروفایل اینکارنتی شما به‌عنوان رزومه‌ی شما عمل می‌کند و نظرات مثبت کاربران، شانس شما را برای دریافت پروژه‌های بیش‌تر، بالا خواهد برد.

slogan-description-picture
slogan-description-picture
slogan-description-picture"