×ورودثبت‌نامثبت‌نام متخصص

اینکارنت چیست؟

اینکارنت سیستمی است که به جویندگان خدمات متنوع کمک خواهد کرد تا با صرف کم‌ترین زمان، شانس یافتن خدمت‌دهنده‌ای با آمیزه‌ای از بالاترین اعتبار، مناسب ترین قیمت و بیشترین کیفیت را داشته باشد. اینکارنت ساز و کاری شبیه به مناقصه دارد. به‌جای تمرکز بر معرفی کسب و کارها بر ایجاد و معرفی دقیق‌تر «تقاضا» ها تمرکز می‌کند. معتقدیم ایجاد تقاضا، حرفه‌ای را ترغیب به مشارکت در سیستم خواهد کرد. به همین منظور در حالت پیش‌فرض تمامِ امکانات اینکارنت برای کارفرما، بدون هزینه خواهد بود.

درآمد اینکارنت وابسته به مشارکت حرفه‌ای است. «گیرندگان خدمات» پس از تعریف پروژه پیشنهادهایی بر اساس موقعیت زمانی و مکانی پروژه از سمتِ ارائه‌دهندگان خدمت دریافت می‌کنند و می‌توانند پس از مشاهده‌ی پیشنهادِ خدمت‌دهنده، سوابق کاری و بازخورد مشتری‌های پیشین، انجام‌دهنده‌ی کار را با اطمینان بیشتری انتخاب کنند.

پس از تعریف پروژه از سمت کارفرما، حرفه‌ایی که مایل به ارائه‌ی خدمت هستند مبلغی را برای ارسال پیشنهادِ به تفاضاکننده به اینکارنت می‌پردازند و پیشنهادشان برای متقاضی خدمت ارسال می‌شود. حرفه‌ای تنها برای ارائه‌ی پیشنهاد هزینه خواهند کرد، هر چند دریافتِ حق اشتراک از اصنافِ دارای پروانه‌ی کسب و شرکت‌های خدماتی / تجاری پیشبینی شده است.

برای استفاده‌کنندگان از خدمات: رایگان برای همیشه.

مهم نیست «چه وقتی، چه‌کاری و کجا؟» همیشه کسانی برای انجام دادنش با قیمتی منصفانه آماده‌اند. کافی است راه تماسی با آن‌ها داشته باشید.

«اینکارنت» همین راهِ تماس است. از تمیز کردن خانه یا تعویضِ کابینت‌های قدیمی گرفته تا برون‌سپاریِ خریدِ روزانه و یا آموختنِ زبان کره‌ای! کافی است نوعِ کار، زمانِ انجام دادن و شرایطِ مطلوبتان را تعیین کنید. متخصصانِ آن کار، برای شما پیشنهادِ قیمت می‌فرستند. تقریباً هر خدمتی را که نیاز در اینکارنت پیدا خواهید کرد و تقریباً در همه‌جای ایرانِ دوست‌داشتنی.

هر متخصص در اینکارنت پروفایلی تائید شده دارد. به نظر می‌رسد بعد از بررسیِ سوابق کاریِ انجام دهندگان خدمات، خواندنِ نظرِ کارفرماهای پیشین و مقایسه‌ی قیمت‌های پیشنهادی متخصصان، پیدا کردنِ یک سرویس‌دهنده‌یِ مطمئن بسیار آسان است. «اعتماد بر اساس آگاهی» آسان‌ترین راه برایِ اطمینان از انجام شدنِ درستِ کار با قیمتی مقرون‌به‌صرفه است.

اینکارنت می‌خواهد اعتماد را در رابطه‌ی کارفرما و انجام دهنده‌ی کار تقویت کند. انجام دهندگان کار فرصت خواهند داشت تا بازخوردهایی از جانب دوستانِ خود و مشتریان سابقشان داشته باشند. این بازخوردها، شناخت مشتری را از ویژگی‌های حرفه‌ای و فردی انجام دهنده‌ی کار بیشتر خواهد کرد. شناخت بیشتر قطعاً به اعتماد روشن‌تر منجر خواهد شد.

برای ارائه‌دهندگان خدمات: شفاف و کارآمد.

«اینکارنت» به متخصصین، تکنسین‌ها و کارگرهای ساده کمک می‌کند تا بدونِ هزینه‌هایِ تبلیغات، تقویمِ کاری‌شان را پر کنند. حذف این هزینه‌ها قیمتِ نهاییِ هر کار را برای مصرف‌کنندگان ارزان‌تر خواهد کرد.

البته این همه‌ی کاری نیست که «اینکارنت» انجام خواهد داد. شرکت‌های کوچک و بزرگ هم همکارهای پروژه‌ای و پیمانکارهای کوتاه‌مدتشان را از میان افراد یا شرکت‎های دیگر به‌آسانی پیدا خواهند کرد. «اینکارنت» برای گفتگو، اعتماد و کار طراحی شده است. فرصتِ برابری که هر فرد با توجه به تجربه، دانش و توانایی خود بدون هیچ تبعیضی می‌تواند کسب درآمد کند.

اینکارنت به ارائه‌دهندگان خدمت کمک می‌کند تا شانس بیشتری برای ارتباط با مشتری نهایی بازار خود داشته باشند. این سیستم هزینه‌ی بازاریابی آن‌ها را کاهش خواهد داد. اینکارنت می‌خواهد با کوتاه و شفاف کردن ارتباط بین خدمت دهندگان و متقاضیان خدمات، روند تعریف پروژه‌ها و انجام آن‌ها را سریع‌تر کند.

ارزش‌های اینکارنت: فراتر از کسب‌وکاری سودآور!

به اشتراک‌گذاری: اینکارنت از بستر و ظرفیت‌های اینترنت برای اتصال افراد استفاده می‌کند تا این به اشتراک‌گذاری محقق شود سیستم ناظر بر کیفیت خود افراد هستند و با امتیازدهی به سرویسی که از یکدیگر گرفته‌اند،‌ کیفیت را بالا نگه می‌دارند.

فرصت برابر: یکسان برخورد کردن با همه‌ی مردم، فارغ از موانع یا تعصبات یا ترجیحات مصنوعی است، مگر وقتی‌که تمایزهای خاصی را بتوان صریحاً توجیه کرد. هدف از این مفهوم غالباً پیچیده و مورد مناقشه این است که مشاغل باید به «شایسته‌ترین‌ها» تخصیص یابند-کسانی که احتمالاً قابل‌ترین‌ها در انجام یک وظیفه‌ی خاص باشند. هر کسی در اینکارنت باید بتواند با توجه به شایستگی‌های فردی و حرفه‌ای موقعیت‌های کاری به دست آورد. اینکارنت نمی‌تواند ترویج‌دهنده‌ی کسب‌وکار فردی حقیقی یا حقوقی در ازای دریافت پول یا امتیازی دیگر باشد آن‌چنان‌که این ترویج باعث ایجاد فرصت مضاعف برای آن فرد شود.

اعتماد اجتماعی: ارتباطات، عنصری حیاتی و مایه‌ی قوام جامعه است. ارتباط ناب منوط به اعتماد متقابل است و اعتماد متقابل نیز به‌نوبه‌ی خود رابطه‌ای نزدیک با صمیمیت دارد. برای ایجاد اعتماد، شخص باید هم به دیگری اعتماد کند وهم خودش دست‌کم در محدوده‌ی رابطه‌ی موردنظر قابل‌اعتماد باشد. اینکارنت سعی خواهد کرد ارتباط‌هایی بر پایه‌ی صمیمت و داده‌های واقعی از افراد را افزایش دهد. هرگونه ایجاد محدودیت در ارتباط و ارائه‌ی اطلاعات به‌منظور کسب سود اقتصادی از بی‌اعتمادی اجتماعی در اینکارنت اتفاق نخواهد افتاد.

حفظ حریم خصوصی: در اینکارنت هر کاربر باید بتواند خود و یا اطلاعات مربوط به خود را جدا کند و با انتخاب و اختیار اطلاعات خود را برای عموم آشکار کند. هیچ اطلاعاتی بدون رضایت و آگاهی کاربران جمع‌آوری نخواهد شد و اطلاعات کاربران در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت.

حفظ محیط‌زیست: حفظ سلامتی محیط و انسان‌ها از مبانی فکری مدیران و کارمندان اینکارنت است. اینکارنت با کاهش ترددهای غیرضروری در سطح شهر، حذف فرآیندهای بوروکراتیک و الکترونیکی کردن فرآیندهای اجرا و پیگیری خدمات –تا آنجا که ممکن است- سعی در حفاظت از محیط‌زیست دارد. رفتارهای تبلیغاتی اینکارنت، نمی‌تواند مغایر با این رویه باشد و با آسیب زدن به محیط‌زیست اجرا شود.

به اینکارنت بپیوندید

نیاز به استخدام یک حرفه ای عالی دارید؟ آیا می خواهید کسب و کار خود را رشد دهید؟ ما می توانیم کمک کنیم.

در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟ ورود